Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Minimalistyczny kalendarz ścienny - zachowaj przejrzystość w codziennych planach!

Zastanawiasz się nad wyborem kalendarza ściennego na kolejny rok? A może szukasz wyjątkowego plannera na prezent dla bliskiej osoby? Potrzebujesz czegoś oryginalnego, co idealnie wpisze się w styl Twojego domu lub mieszkania i będzie w 100% spełniać Twoje oczekiwania? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Personalizowany minimalistyczny kalendarz ścienny to odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy szukają funkcjonalnego, prostego, a jednocześnie bardzo osobistego narzędzia do planowania czasu i swoich codziennych zajęć.

Kalendarz minimalistyczny - dla kogo?

W sklepie internetowym Empik Foto znajdziesz wiele szablonów kalendarzy zaprojektowanych w minimalistycznej stylistyce. Prosty, czytelny projekt, ponadczasowa stonowana kolorystyka, grafika pozbawiona zbędnej ornamentyki to cechy wspólne łączące wszystkie te propozycje. Jeśli jesteś osobą poukładaną, dobrze zorganizowaną, nielubiącą niepraktycznego przepychu we wzornictwie, a przy tym cenisz sobie harmonię i dobry styl, to kalendarz minimalistyczny jest właśnie dla Ciebie.

Kalendarz minimalistyczny - projekt szyty na miarę

W Empik Foto masz szansę zamówić minimalistyczny kalendarz ścienny szyty idealnie na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań. Każdy z dostępnych projektów możesz poddać dowolnej personalizacji. Wybierz wzór, który najbardziej z Tobą rezonuje i zmieniaj go wedle własnych upodobań. Możesz też wybrać pusty szablon i stworzyć swój kalendarz całkowicie od zera. Każda kartka z kalendarza może zawierać Twoje prywatne zdjęcia, ulubione grafiki, hasła motywacyjne, cytaty - wybierz to, na co tylko masz ochotę patrzeć spoglądając na kartki z kalendarza i planując swój czas. Projektując kalendarz minimalistyczny, możesz od razu zaznaczyć w nim ważne daty i wydarzenia, o których Ty i Twoja rodzina nie powinniście zapomnieć. Personalizowany kalendarz minimalistyczny to nie tylko praktyczna i estetyczna wizualnie dekoracja ścienna, ale także niezwykle osobisty planner, z którym odliczanie czasu ma szansę stać się o wiele przyjemniejsze.

Kalendarz minimalistyczny - pomysł na prezent

Personalizowany minimalistyczny kalendarz ścienny możesz zamówić nie tylko dla siebie, ale także na prezenty dla swoich bliskich. To doskonały pomysł na upominek świąteczny lub noworoczny dla rodziców, dziadków, czy rodzeństwa. Zamieść w kalendarzu rodzinne fotografie, które będą przywoływać miłe wspomnienia. Wypełnij jego kartki sentymentalnymi podpisami i spraw, by podarowany kalendarz stał się wyjątkową pamiątką dla bliskiej Ci osoby.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!