Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Najpiękniejsze chwile Twojego Malucha! Zachowaj wyjątkowe wspomnienia na dłużej w zupełnie nowej formie!

9 miesięcy

Wasz maluch niebawem do Was dołączy, a Ty staniesz się dumną mamą? 9 magicznych miesięcy to naprawdę cudowny okres! Zachowaj każdy cenny moment na dłużej w zupełnie nowej formie! Najpiękniejsze chwile w formie odbitek, byście mogli wspólnie powracać do ulubionych wspomnień każdego dnia! A może brzuszkowa sesja w postaci spersonalizowanej i samodzielnie zaprojektowanej fotoksiążki? Zatrzymaj najlepsze chwile w zupełnie nietuzinkowy sposób! Stwórz kubek przyszłej mamy, fotoobraz do Waszej sypialni lub wygodną poduszkę, bo w końcu mama… powinna teraz odpocząć!

Pierwsze chwile

To najsłodszy szkrab na świecie, prawda? A każda wspólna chwila warta jest zachowania na zawsze! Pierwsza wizyta najbliższych, pierwszy ząbek i pierwszy samodzielnie postawiony kroczek! Z pewnością fotografujesz swojego malucha na okrągło! Wybierz ulubione kadry i wywołaj je w postaci odbitek, by zatrzymać Wasze wspomnienia na dłużej lub zaprojektuj pierwszy album Twojej pociechy! Jego pokój wymaga specjalnej aranżacji? Przygotuj więc fotoobraz, który udekoruje jego ścianę lub poduszkę pełną snów.

Urodziny malucha

Ten radosny dzień wart jest wspomnień! Wybierz najlepsze zdjęcia z urodzin Twojej pociechy i wywołaj je w postaci odbitek, by pełne radości chwile zachować na zawsze! Zamów wyjątkową fotoksiążkę pełną wzruszających momentów lub stwórz niepowtarzalny obraz, który zawiśnie na honorowym miejscu w Waszym domu! Wracaj do najprzyjemniejszych wspomnień i dziel się nimi z najbliższymi!

Pokój dziecka

Pokój małego księcia czy prawdziwej księżniczki? Każdy z nich wymaga specjalnej aranżacji! Zadbaj o dekoracje w pokoju Twojej pociechy! Fotogadżety to zupełnie nowy sposób na zachowanie Waszych najlepszych wspomnień na dłużej! Zaprojektuj własny fotoobraz, skorzystaj z dziecięcych szablonów, by stworzyć fotoksiążkę lub popuść wodze fantazji i przygotuj zupełnie niepowtarzalne pamiątki! Kubek, by każde śniadanie smakowało inaczej, puzzle, by zabawy nigdy nie było dość lub poduszkę, by maluch zasypiał spokojnie!