Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Nowoczesny kalendarz ścienny - organizuj czas w swoim stylu!

Fotokalendarz ścienny to doskonały pomysł na prezent dla każdego i na wiele okazji. Może być szczególnie trafionym upominkiem świątecznym lub noworocznym, ale równie dobrze sprawdzi się na takie okazje, jak Dzień Babci i Dziadka, urodziny, imieniny i inne święta, nawet te, które wypadają w środku roku. W naszym sklepie internetowym Empik Foto możesz bowiem zamówić fotokalendarz rozpoczynający się od dowolnego miesiąca, nie koniecznie od stycznia. Jeśli więc jesteś zdecydowany, aby podarować sobie lub komuś bliskiemu sentymentalny, a zarazem praktyczny prezent, a w dodatku cenisz sobie twórczą, ciekawą i nowoczesną stylistykę, to postaw na nowoczesny kalendarz ścienny, w którym możesz zebrać najpiękniejsze wspomnienia.

Nowoczesny kalendarz ścienny - czyli jaki?

W naszym asortymencie znajdziesz kilkadziesiąt różnych szablonów nowoczesnych kalendarzy zaprojektowanych zgodnie z aktualnymi trendami. Każdy z nich jest inny i jedyny w swoim rodzaju, ale łączy je wspólny design, który inspiruje. Takie cechy, jak prosta forma, stonowane kolory, czytelność, przejrzystość, funkcjonalność i estetyka nieodłącznie kojarzone są ze stylem nowoczesnym. Staramy się, aby każda nasza propozycja na nowoczesny kalendarz ścienny była atrakcyjna i uniwersalna. W dodatku możesz dowolnie personalizować wybrany projekt i dostosowywać go pod potrzeby własne lub osoby, której chcesz podarować kalendarz na prezent.

Nowoczesny kalendarz - przydatne narzędzie do organizacji czasu

Kalendarz ścienny to praktyczne narzędzie pomagające w codziennej organizacji czasu i planowaniu celów. Nowoczesna odsłona kalendarza, dzięki swojej czytelnej i przejrzystej formie, pozwala jeszcze skuteczniej zarządzać planami oraz organizować życie w nowoczesnym stylu. W kalendarzu nowoczesnym zaznacz wyjątkowe daty i ważne wydarzenia, o których nie chciałbyś zapomnieć. Umieść w nim ulubione zdjęcia, grafiki, hasła motywacyjne i cytaty, które przyniosą jeszcze dodatkowe korzyści. Każde spojrzenie na kartkę z kalendarza możesz dostarczyć Tobie lub bliskiej osobie wspaniałych przeżyć. Wspomnienie z wakacji, powrót pamięcią do poprzednich świąt, ujrzenie twarzy swoich bliskich lub przeczytanie inspirującej treści może poprawić humor nawet w najbardziej przygnębiający, czy stresujący dzień.

Nowoczesny kalendarz ścienny - pamiątka na lata!

Kalendarz nowoczesny zrealizowany według Twojego indywidualnego pomysłu, wypełniony inspirującymi grafikami lub fotografiami wywołującymi miłe wspomnienia z pewnością nigdy nie wyląduje w koszu na śmieci, nawet jeśli stanie się już nieaktualny. Taki kalendarz zawsze będzie wyjątkową pamiątką. Na pewno zdarzy się tak, że zarówno Ty, jak i osoba obdarowana kalendarzem schowacie nowoczesny kalendarz ścienny w pudełku z pamiątkami i będziecie do niego wielokrotnie powracać, gdy tylko najdzie Was ochota na miłe wspomnienia.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!