Promocje do -30%

Sprawdź

Album Beztroskich Wspomnień fotoksiążka, 20x20 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 45,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Cena za każde dodatkowe 4 strony:4,00 zł
Dostawa standard: wt. (23.07)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Codzienność może być pełna kolorów! Wielka, wakacyjna podróż lub krótki weekend za miastem. Zwyczajny spacer po parku lub szaleństwo w babcinym ogrodzie. Zimowe ferie, leniwa niedziela, urodzinowa niespodzianka… Każdy dzień jest wyjątkowy i warto go zapamiętać na zawsze! I chyba mamy coś specjalnego, co pomoże Ci zachować Twoje najbarwniejsze wspomnienia!

Przygotowaliśmy ten szablon z myślą o tych, którzy celebrują każdy dzień! Bo przecież każdy jest tego wart! Stworzyliśmy go po to, by udało się zachować na zawsze każdą beztroską chwilę dzieloną z najbliższymi. Nie ważne czy myślisz teraz o swojej drugiej połówce, rodzinie czy grupie najwierniejszych przyjaciół. Zbierz wszystkie Wasze wspólne zdjęcia i stwórz fotoksiążkę pełną nietuzinkowych wspomnień! Nawet jeśli są to proste chwile, to dzięki Wam stały się magiczne! I z myślą o tym przygotowaliśmy ten projekt. Magiczny, czarujący, uroczy, beztroski i pełen kolorów. To chyba najbogatszy szablon w całym naszym serwisie. Skorzystaj z dowolnych teł i klipartów, aby dodać odpowiedniego charakteru swoim zdjęciom. Wypad nad jezioro? Skorzystaj z plażowych rysunków i użyj wodnych ramek! Urodzinowa impreza w ogrodzie? Nic prostszego – wybierz kolorowe balony i ułóż z nich własną kompozycję! Barwne tła we wszystkich kolorach tęczy, ogromny wachlarz elementów, którymi możesz ozdobić każdą ze stron, a także ramki i napisy pozwolą Ci stworzyć album pełen Twoich wspomnień z całego minionego roku! Ułóż je chronologicznie lub podziel jak tylko zechcesz! Popuść wodze fantazji i przygotuj w pełni spersonalizowaną fotoksiążkę, która pozwoli Ci wspominać każdą chwilę spędzoną z najbliższymi! Do dzieła!

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda matowa
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x20

fotoksiążka szkolna

JAK ZROBIĆ FOTOKSIĄŻKĘ?

Poznaj edytor Empik Foto i dowiedz się jak krok po kroku zaprojektować swoją własną fotopamiątkę. Dostosuj układ i rozmiar zdjęć, dodawaj i edytuj teksty, zmieniaj tła i uzupełnij projekt klipartami. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości personalizacji, by stworzyć swój wymarzony projekt.

ZOBACZ

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

Fotoksiążka to zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografi w wersji papierowej, który pozwala zachować wspomnienia w najlepszej postaci. Dodaj zdjęcie, tekst i dostosuj fotoksiążkę do własnych potrzeb.

Stwórz od początku

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!