Wszystkie kalendarze -50% | Jeszcze zdążysz na Dzień Babci!

Sprawdź

Album szkraba fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 44,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa priorytetowa:
czw. (20.01)
Dostawa standard:
pn. (24.01)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, papier kredowy, 28-50 stron)

Maluchowi wyrasta pierwszy ząbek? A może stawia niepewne kroczki? Bawi się zabawką od Waszych przyjaciół? A może odwiedzili go dziadkowie, którzy prawie tak samo jak Wy są dumni z tego maleństwa? Właśnie dla takich wspomnień przygotowaliśmy ten szablon. To absolutnie słodki, uroczy i typowo dziecięcy projekt, w którym z powodzeniem umieścicie wszystkie fotografie swojej pociechy.

Zdecydowaliśmy się na błękit, który pozwoli Wam stworzyć album pełen zdjęć zarówno dziewczynki, jak i chłopczyka. Urodziły Wam się bliźnięta? To fantastycznie! Śmiało mieszajcie proponowane przez nas tła i kliparty, aby stworzyć kapitalną opowieść o dwójce łobuziaków. W szablonie Album Szkraba zadbaliśmy o każdy detal, tak aby cały projekt wpisywał się w stylistykę odpowiednią dla fotografii niemowląt, a jednocześnie pozostał na tyle neutralny, że nic nie odwróci uwagi od Waszej fotoopowieści.

Pastelowe tła ozdobiliśmy delikatnym motywem graficznym opartym o proste kształty, serduszka i falbanki. Możecie skorzystać również z podobnych ramek, które wyeksponują Wasze ujęcia na pełnych miłości i uśmiechu kartach. Szablon pozwala układać zdjęcia we właściwie dowolnej kompozycji – od wyjątkowo ważnych kadrów poszerzonych do wymiarów strony, aż po kilka mniejszych zdjęć opatrzonych Waszymi komentarzami.
Stwórzcie fotoksiążkę na miarę Waszych wspomnień. Wspomnień najcenniejszych, bo dotyczących Waszej najukochańszej pociechy. Podstawowa wersja tego szablonu obejmuje 28 stron w formatach: pionowym i poziomym A4, a także kwadratowym o wymiarach 30 x 30 cm i 20x20 cm. Jeśli jednak posiadacie naprawdę bogate archiwum fotografii, z których chcecie skorzystać istnieje możliwość powiększenia albumu o kilka dodatkowych arkuszy.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!