Promocje do -30%

Sprawdź

Album z podróży fotoksiążka, 15x15 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 20 str.): 89,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Cena za każde dodatkowe 2 strony:14,00 zł
Dostawa standard: pt. (26.07)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Chwytasz dzień i chwytasz słońce. Każda ulotna chwila zapisze się w Twojej pamięci i w przyszłości niejednokrotnie jeszcze sięgniesz do nich pamięcią. Właśnie dzieje się jedna z najlepszych przygód Twojego życia. Szalona, spontaniczna i zupełnie nieplanowana podróż. Wielka wyprawa z ludźmi pełnymi pasji i energii. Paczką Twoich najlepszych przyjaciół.
Tak możesz opisać swoje najlepsze wakacje, prawda? To był naprawdę niesamowity miesiąc, który zostanie w Twojej pamięci na zawsze. W pamięci i… na zdjęciach, bo przecież fotografujesz każdy wspólnie przeżyty z nimi moment. Twój smartfon pęka od ilości kapitalnych kadrów, a zdjęcia z aparatu zajmują coraz więcej miejsca na dysku. Chyba czas je poukładać! Przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Szablon, który dedykujemy trochę niepokornym podróżnikom, którzy z plecakiem na ramieniu przemierzają świat bezdrożami. I tym, którzy swoje wakacje spędzają w jednej z europejskich stolic, a rytm wielkiego miasta wyznacza ich plan dnia. To chyba faktycznie coś dla Ciebie, prawda? Zbierz najlepsze ujęcia z wakacji z Twoją paczką przyjaciół i stwórz fotoksiążkę, która pozwoli Wam jeszcze raz wyruszyć na tę pełną przygód wyprawę. Postawiliśmy na minimalizm i nowoczesne wzornictwo, zachowując jednocześnie maksymalnie możliwą uniwersalność tego wzoru. Jasne, pastelowe tła zręcznie zestawiliśmy z drobnymi teksturami w kontrastujących kolorach i oddajemy je do Twojej dyspozycji. Skomponuj Wasz wakacyjny dziennik i zabaw się formą dowoli! Mieszaj tekst, zdjęcia i grafikę, by stworzyć album, który najlepiej odda charakter Waszej podróży. Skorzystaj z proponowanych przez nas ramek i klipartów, a także zostaw własne komentarze i opisy, które pozwolą Wam zapamiętać każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tej wyprawy. Do dzieła!
A może chcesz stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierz swoje ulubione fotografie i pozwól ponieść się wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobieraj tła, kliparty, układy stron i komentarze do zdjęć. Zabaw się formą i stwórz wyjątkową fotoksiążkę, która stanie się pamiątką na całe życie!
Do Twojej dyspozycji oddajemy 28 stron w aż czterech formatach - 20x20cm, 30x30cm oraz pionowym i poziomym o wymiarach 20x30cm. Nowoczesna technologia umożliwia wydruk na miękkim papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 lub sztywnym papierze fotograficznym o gramaturze 800g/m2. Istnieje możliwość wyboru jednego z kilku wariantów okładki – twardej błyszczącej, twardej matowej z miękkim wypełnieniem, materiałowej lub akrylowej, które zagwarantują nietuzinkowy wygląd Twojego albumu.

Wyjściowa ilość stron : 20
Gramatura: 800
Maksymalna ilość stron : 40
Minimalna ilość stron: 20
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: fotograficzny
Wymiar: 15x15

fotoksiążka szkolna

JAK ZROBIĆ FOTOKSIĄŻKĘ?

Poznaj edytor Empik Foto i dowiedz się jak krok po kroku zaprojektować swoją własną fotopamiątkę. Dostosuj układ i rozmiar zdjęć, dodawaj i edytuj teksty, zmieniaj tła i uzupełnij projekt klipartami. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości personalizacji, by stworzyć swój wymarzony projekt.

ZOBACZ

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

Fotoksiążka to zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografi w wersji papierowej, który pozwala zachować wspomnienia w najlepszej postaci. Dodaj zdjęcie, tekst i dostosuj fotoksiążkę do własnych potrzeb.

Stwórz od początku

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!