Wydłużamy promocje o jeden dzień! BLACK WEEK! Rabaty do -60%!

Sprawdź

Album z podróży fotoksiążka, 20x20 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 15,96 zł 39,90 zł
Oszczędzasz: 23,94 zł (60%)
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa:
czw. (09.12) - wt. (14.12)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

DARMOWA DOSTAWA od 59zł


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, 28-50 stron)

Chwytasz dzień i chwytasz słońce. Każda ulotna chwila zapisze się w Twojej pamięci i w przyszłości niejednokrotnie jeszcze sięgniesz do nich pamięcią. Właśnie dzieje się jedna z najlepszych przygód Twojego życia. Szalona, spontaniczna i zupełnie nieplanowana podróż. Wielka wyprawa z ludźmi pełnymi pasji i energii. Paczką Twoich najlepszych przyjaciół.
Tak możesz opisać swoje najlepsze wakacje, prawda? To był naprawdę niesamowity miesiąc, który zostanie w Twojej pamięci na zawsze. W pamięci i… na zdjęciach, bo przecież fotografujesz każdy wspólnie przeżyty z nimi moment. Twój smartfon pęka od ilości kapitalnych kadrów, a zdjęcia z aparatu zajmują coraz więcej miejsca na dysku. Chyba czas je poukładać! Przygotowaliśmy dla Ciebie coś wyjątkowego. Szablon, który dedykujemy trochę niepokornym podróżnikom, którzy z plecakiem na ramieniu przemierzają świat bezdrożami. I tym, którzy swoje wakacje spędzają w jednej z europejskich stolic, a rytm wielkiego miasta wyznacza ich plan dnia. To chyba faktycznie coś dla Ciebie, prawda? Zbierz najlepsze ujęcia z wakacji z Twoją paczką przyjaciół i stwórz fotoksiążkę, która pozwoli Wam jeszcze raz wyruszyć na tę pełną przygód wyprawę. Postawiliśmy na minimalizm i nowoczesne wzornictwo, zachowując jednocześnie maksymalnie możliwą uniwersalność tego wzoru. Jasne, pastelowe tła zręcznie zestawiliśmy z drobnymi teksturami w kontrastujących kolorach i oddajemy je do Twojej dyspozycji. Skomponuj Wasz wakacyjny dziennik i zabaw się formą dowoli! Mieszaj tekst, zdjęcia i grafikę, by stworzyć album, który najlepiej odda charakter Waszej podróży. Skorzystaj z proponowanych przez nas ramek i klipartów, a także zostaw własne komentarze i opisy, które pozwolą Wam zapamiętać każdy, nawet najdrobniejszy szczegół tej wyprawy. Do dzieła!
A może chcesz stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierz swoje ulubione fotografie i pozwól ponieść się wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobieraj tła, kliparty, układy stron i komentarze do zdjęć. Zabaw się formą i stwórz wyjątkową fotoksiążkę, która stanie się pamiątką na całe życie!
Do Twojej dyspozycji oddajemy 28 stron w aż czterech formatach - 20x20cm, 30x30cm oraz pionowym i poziomym o wymiarach 20x30cm. Nowoczesna technologia umożliwia wydruk na miękkim papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 lub sztywnym papierze fotograficznym o gramaturze 800g/m2. Istnieje możliwość wyboru jednego z kilku wariantów okładki – twardej błyszczącej, twardej matowej z miękkim wypełnieniem, materiałowej lub akrylowej, które zagwarantują nietuzinkowy wygląd Twojego albumu.

Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Minimalna ilość stron: 28
Maksymalna ilość stron : 160
Wymiar: 20x20
Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!