Przygotuj się do ślubu z Empik Foto!

Zamów

Chorwackie wakacje instabook, mini fotoksiążka, 15x15 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 24,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Cena za każde dodatkowe 2 strony:1,00 zł
Dostawa standard: pn. (02.10)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Jesteś chwilę po powrocie z magicznych wakacji w Chorwacji i Twoja galeria w telefonie pełna jest zdjęć z czasu spędzonego w cudownych miejscach? A może chcesz powrócić do wspomnień z chorwackiego wyjazdu, który zapadł Ci w pamięci?

Zachowaj piękne momenty na lata - przenieś pamiątkowe zdjęcia z Chorwacji na kartki papieru i stwórz swój własny Instabook.

To mini fotoksiążka o kompaktowym formacie 15x15 cm, w której z łatwością zgromadzisz ulubione zdjęcia z mediów społecznościowych i nie tylko. Instabook ""Wakacje w Chorwacji"" jest doskonałym sposobem na zachowanie najpiękniejszych wspomnień z urlopu. Zbierz ulubione zdjęcia członków wycieczki, najpiękniejszych miejsc, które odwiedziliście oraz smakowitych potraw śródziemnomorskiej kuchni. Dodaj do nich opisy i szczegóły pobytu, by z łatwością móc wrócić myślami do tych dni. Mini fotoksiążka z wakacji daje Ci możliwość przypomnienia sobie wspaniałych chwil spędzonych na chorwackich plażach, w pięknych miastach, jak Dubrownik czy Split, a także na urokliwych wyspach, jak Hvar czy Korčula. Instabook sprawdzi się nie tylko jako piękna pamiątka z wakacji w Chorwacji, ale również jako pomysł na prezent dla bliskich, którzy również uczestniczyli w wyjeździe lub chcieliby zobaczyć wspaniałe miejsca, które odwiedziliście. Zachowaj piękne wspomnienia z wakacji w Chorwacji na lata!

Mini fotoksiążka Instabook 15x15 cm dostępna z okładką twardą lub miękką do wyboru, druk na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 200g/m2.

Minimalna ilość stron: 28
Maksymalna ilość stron : 28
Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 160
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: standard
Wymiar: 15x15

fotoksiążka szkolna

JAK ZROBIĆ FOTOKSIĄŻKĘ?

Poznaj edytor Empik Foto i dowiedz się jak krok po kroku zaprojektować swoją własną fotopamiątkę. Dostosuj układ i rozmiar zdjęć, dodawaj i edytuj teksty, zmieniaj tła i uzupełnij projekt klipartami. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości personalizacji, by stworzyć swój wymarzony projekt.

ZOBACZ

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

Fotoksiążka to zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografi w wersji papierowej, który pozwala zachować wspomnienia w najlepszej postaci. Dodaj zdjęcie, tekst i dostosuj fotoksiążkę do własnych potrzeb.

Stwórz od początku

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!