Wszystkie kalendarze -50% | Jeszcze zdążysz na Dzień Babci!

Sprawdź

Kochanemu Dziadkowi fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 44,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa priorytetowa:
pt. (21.01)
Dostawa standard:
wt. (25.01)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, papier kredowy, 28-50 stron)

Ten szablon stworzyliśmy z myślą o tych, którzy w dzieciństwie byli naszymi superbohaterami. O tych, którzy bez końca biegali za naszym rowerem, uczyli łowić ryby, zabierali na długie spacery i pozwalali strzelać sobie bramki. Ten szablon stworzyliśmy z myślą o dziadkach. Chcesz podziękować swojemu dziadkowi w naprawdę wyjątkowy sposób? W takim razie stworzyliśmy go także dla Ciebie.
Podziękuj swojemu dziadkowi obdarowując go własnoręcznie wykonanym prezentem! Fotoksiążka pełna Waszych wspólnych wspomnień z pewnością okaże się świetnym pomysłem, szczególnie jeśli będzie dopasowana do jego charakteru! Wybierz ulubione fotografie z Twojego domowego albumu, koniecznie te, na których jesteście razem i te, na których jest cała rodzina. Szablon, który oddajemy w Twoje ręce jest na tyle uniwersalny, że z powodzeniem możesz wykorzystać zarówno aktualne zdjęcia, jak i starsze, np. ze swojego dzieciństwa. A teraz stwórz imponujący album pełen ciepłych uczuć, którymi darzysz swojego dziadka! Czy to starszy pan z klasą? A może raczej wciąż niepoprawny dowcipniś z wąsem? Wybieraj dowoli odpowiednie tła i kliparty, aby dostosować swój album do gustu dziadka! Skorzystaj z eleganckich teł w stonowanych kolorach i delikatnych ramek, które zaakcentują najważniejsze zdjęcia lub też zdecyduj się na nowoczesne tła pełne finezyjnych tekstur i zabawnych grafik. Dodaj wąsy, okulary, kapelusze i własne komentarze! Jeśli chcesz możesz też poświęcić jedną stronę na specjalną dedykację dla Twojego dziadka. Niech zadziała Twoja wyobraźnia!
A może chcesz stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierz swoje ulubione fotografie i pozwól ponieść się wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobieraj tła, kliparty,
układy stron i komentarze do zdjęć. Zabaw się formą i stwórz wyjątkową fotoksiążkę, która stanie się pamiątką na całe życie!
Do Twojej dyspozycji oddajemy 28 stron w aż czterech formatach - 20x20cm, 30x30cm oraz pionowym i poziomym o wymiarach 20x30cm. Nowoczesna technologia umożliwia wydruk na miękkim papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 lub sztywnym papierze fotograficznym o gramaturze 800g/m2. Istnieje możliwość wyboru jednego z kilku wariantów okładki – twardej błyszczącej, twardej matowej z miękkim wypełnieniem, materiałowej lub akrylowej, które zagwarantują nietuzinkowy wygląd Twojego albumu.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!