Promocje do -60%

Sprawdź

Mała Księżniczka fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 34,93 zł 49,90 zł
Oszczędzasz: 14,97 zł (30%)
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
32,43 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:4,00 zł
Dostawa priorytetowa: pn. (29.04)

Dostawa standard: czw. (02.05)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Twoje oczko w głowie zasługuje z całą pewnością na album godny prawdziwej księżniczki. Przeuroczy szablon, który dla Ciebie przygotowaliśmy idealnie skomponuje się ze wszystkimi najsłodszymi zdjęciami Twojego maleństwa. Fotografujesz swoją pociechę na każdym kroku i posiadasz całą masę jej fotografii? Ułóż wszystkie kadry i zaprezentuj je z dumą w najlepszej do tego formie.

Pełen uroku i słodyczy szablon pozwoli Ci na stworzenie w pełni spersonalizowanej fotoksiążki, która będzie fantastyczną pamiątką na całe życie. Tła, które zaprojektowaliśmy to kompozycje pełne dziewczęcych motywów opartych na subtelnej grafice. Delikatne serduszka, rozkoszne zwierzaki, malutkie kwiatki i czarujące rysunki to nieliczne z elementów, spomiędzy których możesz przebierać projektując tę książkę. Zadbaj o to, by zdjęcia Twojej małej księżniczki znalazły się w laurkowej scenerii, która perfekcyjnie skomponuje się z jej portretami. Macie mnóstwo wspólnych kadrów? Nic prostszego, opisuj, komentuj i dodawaj adnotacje umieszczone na marginesach, aby stworzyć bajecznie kolorową opowieść, którą z największą dumą pochwalisz się swoim najbliższym. Zachowaj swoje najcenniejsze wspomnienia na zawsze!

Zaprojektuj on-line w 5 minut swoją fotoksiążkę!
Wybierz format z dostępnych w ofercie: 20x20cm, 20x30cm, 30x20cm oraz 30x30cm, następnie wybierz papier i okładkę – do wyboru: okładki twarde błyszczące i matowe. Podstawowa wersja tego szablonu obejmuje 28 stron (dla książek na papierze drukowanym) i 20 stron (dla książek na papierze fotograficznym), ale jeśli Twoja historia jest znacznie dłuższa możesz ją poszerzyć o dowolną ilość dodatkowych arkuszy. Stwórz swój niepowtarzalny projekt! Zaprojektuj fotoksiążkę na papierze fotograficznym w formacie 20x20cm w edytorze on-line!

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

fotoksiążka szkolna

JAK ZROBIĆ FOTOKSIĄŻKĘ?

Poznaj edytor Empik Foto i dowiedz się jak krok po kroku zaprojektować swoją własną fotopamiątkę. Dostosuj układ i rozmiar zdjęć, dodawaj i edytuj teksty, zmieniaj tła i uzupełnij projekt klipartami. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości personalizacji, by stworzyć swój wymarzony projekt.

ZOBACZ

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

Fotoksiążka to zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografi w wersji papierowej, który pozwala zachować wspomnienia w najlepszej postaci. Dodaj zdjęcie, tekst i dostosuj fotoksiążkę do własnych potrzeb.

Stwórz od początku

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!