Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Mroźne wspomnienia fotoksiążka, 30x20 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 55,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Cena za każde dodatkowe 4 strony:4,00 zł
Dostawa standard: wt. (02.07)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

Kochacie zimę, prawda? Mróz maluje na szybach fantazyjne wzorki, śnieg tak miło trzeszczy pod stopami, a wokół wirują maleńkie i kolorowe światełka. Twoje dziecko znów może dowoli bawić się w białym puchu, lepić bałwana i szaleć na sankach. A może wojna na śnieżki? I wszystko to podczas niedzielnego spaceru! A może wyjechaliście wspólnie na rodzinny weekend za miasto? Chyba, że podczas ferii szaleliście na górskich stokach?
Bez względu na to w jaki sposób Ty i Twoja rodzina korzystacie z zimowych atrakcji, z całą pewnością posiadasz całą masę mroźnych zdjęć w swoim archiwum! A ten szablon przygotowaliśmy właśnie na taką okazję. To wzór, który fantastycznie skomponuje się z plenerowymi fotografiami wykonanymi zimą i doda im śnieżnego charakteru powodując, że Twój album stanie się fotoopowieścią o szalonych przygodach w białym puchu!
Postawiliśmy na typowo śnieżną kolorystykę, a więc biele i błękity. Tym razem zdecydowaliśmy się na bardzo minimalistyczne tła złożone z delikatnych wzorów, które dyskretnie zlewają się z bladymi barwami eksponując Twoje najciekawsze ujęcia. Dodaj zimowego temperamentu swoim kadrom i stwórz niezapomnianą pamiątkę pełną ekspresyjnych zdjęć! Obsyp kadry płatkami śniegu, namaluj na nich mroźne wzorki, wykorzystaj wszystkie zimowe kliparty, które dla Ciebie przygotowaliśmy i zaprojektuj Waszą zimową fotoksiążkę!
Podstawowa wersja tego szablonu obejmuje 28 stron, ale możesz ją poszerzyć o kilka dodatkowych arkuszy. Istnieje możliwość wydruku w trzech formatach papieru – pionowym i poziomym A4 lub kwadratowym o wymiarze 30 x 30 cm.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 30x20

fotoksiążka szkolna

JAK ZROBIĆ FOTOKSIĄŻKĘ?

Poznaj edytor Empik Foto i dowiedz się jak krok po kroku zaprojektować swoją własną fotopamiątkę. Dostosuj układ i rozmiar zdjęć, dodawaj i edytuj teksty, zmieniaj tła i uzupełnij projekt klipartami. Wykorzystaj wszystkie dostępne możliwości personalizacji, by stworzyć swój wymarzony projekt.

ZOBACZ

Zaprojektuj swoją fotoksiążkę

Fotoksiążka to zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografi w wersji papierowej, który pozwala zachować wspomnienia w najlepszej postaci. Dodaj zdjęcie, tekst i dostosuj fotoksiążkę do własnych potrzeb.

Stwórz od początku

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!