Wszystkie kalendarze -50% | Jeszcze zdążysz na Dzień Babci!

Sprawdź

Nasze wesele fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 44,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa priorytetowa:
pt. (21.01)
Dostawa standard:
wt. (25.01)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, papier kredowy, 28-50 stron)

Szablon Album Ślubny perfekcyjnie sprawdzi się przy projektowaniu typowo ślubnej fotoksiążki. Z pewnością chcesz zachować swoje najbardziej wyjątkowe wspomnienia w odpowiedniej do tego formie. Wspomnienia, w których główną rolę odgrywacie właśnie Wy i to właśnie z myślą o Was zaprojektowaliśmy ten szablon. Oddajemy w Twoje ręce wzór, który umożliwia dowolną aranżację złożoną z Waszych fotografii. Minimalistyczne tła pełne jasnych barw i delikatnej, typowo ślubnej ornamentyki pozwolą wyeksponować Wasze najlepsze ujęcia, do których tak kochacie powracać. Neutralne tekstury świetnie skomponują się z fotografiami kolorowymi, jak i tymi w odcieniach sepii lub czerni i bieli. Wykorzystaj pełne 28 stron szablonu, ułóż zdjęcia w dowolny sposób i nadaj im niebanalnego charakteru elegancji i magii panującej tamtej nocy. Z pewnością posiadasz swoje ulubione kadry. Poszerz je do rozmiarów strony i wyróżnij je spomiędzy innych ujęć. Całą resztę skomponuj pomiędzy subtelnymi tłami i dodaj odpowiednie komentarze.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!