Fotoksiążka Podziękowania Dla Rodziców, 20x20 cm - empikfoto.pl

Fotoksiążka Podziękowania Dla Rodziców, 20x20 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 39,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,92 zł
Czas produkcji: 4 dni robocze
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt
DARMOWA DOSTAWA do salonów empik

* czas realizacji zamówienia = czas produkcji + czas dostawy

Jest tak wiele powodów, by podziękować rodzicom. Za cudowne dzieciństwo, każdą przeczytaną bajkę na dobranoc, niezliczoną ilość uśmiechów, wsparcie i pomoc, którą są gotowi nieść w każdej chwili. Proste „dziękujemy!” warto jednak powiedzieć zupełnie inaczej! I właśnie dlatego przygotowaliśmy ten szablon!
Stworzyliśmy ten wzór z myślą o Was, ale z dedykacją dla rodziców. Właśnie po to, byście mogli podziękować im za każdą wspólną chwilę i dobre serca. Podarujcie im milion najlepszych wspomnień, by pokazać jak bardzo wdzięczni jesteście za każdy moment, który z nimi dzielicie! Stwórzcie niezwykłą pamiątkę pełną Waszych ulubionych zdjęć, którą możecie dowolnie spersonalizować! Gwarantujemy łzy wzruszenia i powrót do najpiękniejszych chwil, które wywołają mnóstwo uśmiechu!
Ten szablon to połączenie delikatnego różu i subtelnego turkusu, które wspólnie tworzą idealne tło dla Waszych fotografii. Wybierzcie ulubione i stwórzcie z nich dowolne kompozycje! Dla najważniejszych kadrów, które chcielibyście wyeksponować, przygotowaliśmy kilka eleganckich ramek przypominających te ze starych, papierowych albumów. Dokładnie takich, jakie z pewnością leżą na półkach Waszych rodziców! W tym szablonie możecie skorzystać także ze specjalnych podziękowań, które dla Was stworzyliśmy lub wykreować własne dodając je na dowolnej stronie Waszej fotoksiążki. Przygotujcie wyjątkową pamiątkę, która wyrazi Waszą wdzięczność lepiej niż najpiękniejsze słowa i podarujcie ją rodzicom z okazji ważnego dla nich święta lub zupełnie bez powodu!
A może chcielibyście stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierzcie swoje ulubione fotografie i pozwólcie ponieść się swojej wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobierajcie tła, kliparty, układy stron i komentarze do zdjęć. Zabawcie się formą i stwórzcie wyjątkową fotoksiążkę, która stanie się pamiątką na całe życie!
Do Waszej dyspozycji oddajemy 28 stron w aż czterech formatach - 20x20cm, 30x30cm oraz pionowym i poziomym o wymiarach 20x30cm. Nowoczesna technologia umożliwia wydruk na miękkim papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 lub sztywnym papierze fotograficznym o gramaturze 800g/m2. Istnieje możliwość wyboru jednego z kilku wariantów okładki – twardej błyszczącej, twardej matowej z miękkim wypełnieniem, materiałowej lub akrylowej, które zagwarantują nietuzinkowy wygląd Waszego albumu.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x20

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
ponad 75 mln zdjęć w 2018

DARMOWA DOSTAWA
do ponad 260 salonów!
na terenie całej Polski

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!

Opinie

Średnia ocena 5
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka