Wszystkie kalendarze -50% | Jeszcze zdążysz na Dzień Babci!

Sprawdź

School Book fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 44,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa priorytetowa:
czw. (20.01)
Dostawa standard:
pn. (24.01)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, papier kredowy, 28-50 stron)

Ten rok był wyjątkowy! Tyle wspomnień! Tak zgranej klasy ta szkoła chyba nie pamięta! Szkoda, że to już ostatni dzwonek i drogi szkolnych przyjaciół rozejdą się w różne strony. To, co zostanie na zawsze to Wasze wspólne wspomnienia… Chyba warto zachować je na zawsze, prawda?

Właśnie dlatego stworzyliśmy ten szablon. Specjalnie dla najfajniejszej klasy w całej szkole! Zachowajcie Wasze wspomnienia na całe życie i sięgajcie do nich, kiedy tylko zechcecie! Zbierzcie Wasze najlepsze zdjęcia i zaprojektujcie szkolną kronikę, jakiej nikt jeszcze nie posiada! Pamiętacie wycieczkę na początku roku? I ferie zimowe, które zorganizował Wasz wychowawca? Jego będziecie wspominać chyba najlepiej, prawda? I panią od polskiego! I te wszystkie trudne klasówki z matematyki, po której zawsze był w-f! W tym roku naprawdę wiele się działo! Teraz, gdy zabrzmiał ostatni dzwonek, nikt już nie będzie pamiętał nawet o Waszych wagarach w Dniu Wagarowicza! Zbierzcie wszystkie Wasze zdjęcia i ułóżcie z nich fotoopowieść Waszej klasy! Od 1 września aż do zakończenia roku szkolnego! Nie zapomnijcie o Waszych ulubionych nauczycielach! I zdjęciu grupowym! Dodajcie zabawne komentarze, a każdą stronę zaaranżujcie wykorzystując całą masę szkolnych klipartów! Staraliśmy się, aby ten szablon zawierał wszystko to, co mieści się w definicji słowa „szkoła”! Aha! Przygotowaliśmy też specjalne tło, które możecie wykorzystać jako miejsce do złożenia podpisów całej klasy! Taka pamiątka będzie naprawdę wyjątkowa! Do dzieła!

A może chcielibyście stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierzcie najpierw Wasze ulubione fotografie. Te najważniejsze, które zajmą całą stronę lub serie, którymi dowolnie zaaranżujecie pustą przestrzeń. A teraz pozwólcie ponieść się swojej wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobierajcie tła, kliparty, układy stron i komentarze do zdjęć.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 28 stron w formacie 20x30 i 30x20 cm. Nowoczesna technologia druku na papierze kredowym o gramaturze 200g/m2 zapewnia wyjątkowy wygląd Waszych fotografii, a technika składania fotoksiążki z użyciem laminowanej, lśniącej lub matowej okładki z wybranym przez Was zdjęciem gwarantuje nietuzinkowy wygląd Waszego albumu.

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!