Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów
grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!

Co to jest gra Domino?

Gra Domino to jedna z najstarszych i najpopularniejszych gier towarzyskich dla dzieci oraz dorosłych – idealna zarówno na deszczowe popołudnia w domu, jak i do zabrania na wycieczkę. To ciekawa, rozwijająca zabawa, która może trwać przez długie godziny! Grając w Domino, dziecko przyswaja liczby, kojarzy obrazki i rozwija swoje umiejętności motoryczne. To świetna rozrywka dla każdego, niezależnie od wieku! Na klockach Domino od Empik Foto zamiast tradycyjnych oczek znajdują się różne warianty graficzne – serduszka, klocki oraz chmurki i słońce. Dzięki możliwości wyboru wzoru każde dziecko znajdzie wśród nich wersję, która najbardziej przypadnie mu do gustu. Elementy wykonane są z drewna dębowego, wytrzymałego na zginanie i umożliwiającego długie lata gry. Domino przynosi wiele radości i pozwala spędzić wyjątkowy czas z rodziną, w każdym miejscu i o każdej porze!

Gra Domino dla dzieci – na czym polega?

Domino to gra składająca się z 28 prostokątnych klocków z dwoma polami. Na każdym z pól znajdują się oczka lub obrazki w różnej ilości – od 1 do 6 – choć pole może być również całkowicie puste. Reguły gry w Domino można swobodnie modyfikować w zależności od tego, w jakim wieku są osoby biorące udział w zabawie. Grając z najmłodszymi, warto kierować się podstawowymi zasadami. Jak więc rozpocząć grę? Każdemu graczowi należy rozdać maksymalnie siedem klocków, a następnie wyłożyć na stół jeden nich, aby kolejne osoby mogły dokładać do niego swoje elementy. Stykające się ze sobą pola muszą mieć dokładnie taką samą liczbę oczek. Jeśli dana osoba nie posiada w swojej puli pasującego elementu, zabiera jeden klocek z tych, które pozostały w opakowaniu, dopóki nie znajdzie prawidłowego. Co najważniejsze, klocków Domino nie trzeba układać w jednym prostym rzędzie! Podczas gry na stole najczęściej tworzą się wyjątkowe konfiguracje, a elementy poprowadzone są w przeróżnych kierunkach! Zabawę w Domino wygrywa osoba, która jako pierwsza wyłoży na stół wszystkie swoje klocki.

Personalizowana gra Domino od Empik Foto

Gra w Domino z całą rodziną może być jeszcze przyjemniejsza, jeżeli zostanie ona opatrzona zdjęciem, które… sami wybierzecie! W Empik Foto stworzysz swoją własną, spersonalizowaną grę – według osobistych upodobań możesz zaprojektować drewniane wieczko pudełka. Spersonalizuj Domino własnym zdjęciem lub tekstem i podaruj sobie oraz swoim najbliższym jeszcze więcej radości podczas gry! Istnieje kilka wariantów do wyboru – fotografia może być otoczona ramką ze zwierzątkami, wzorem lastryko lub wiankiem z imieniem. Może ona także zajmować całe wieczko opakowania, a jeśli zależy Ci na tym, aby na pudełku do gry znalazło się kilka zdjęć – istnieje możliwość stworzenia kolażu! Własne Domino to fantastyczny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji chrztu, urodzin czy rocznicy. Z tak oryginalnego upominku najbardziej ucieszą się dzieci, widząc na opakowaniu swoje zdjęcie lub grafikę z ulubionym bohaterem kreskówki, otoczone kolorowymi wzorami!