Sprawdź nasze aktualne promocje

Sprawdź

Naklejka, 4 elementów

Dodaj opinię
Ilość elementów
Wymiar
Cena: 11,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Dostawa standard: śr. (28.02)
STWÓRZ NAKLEJKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt

 Wybierz zdjęcia:

ze swojego archiwum  z social media

Starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, nasze naklejki ślubne z kolekcji Botanicznej stanowią doskonałe uzupełnienie Waszych dekoracji weselnych.

Kolekcja Botaniczna wyróżnia się subtelnym, roślinnym stylem, który wprowadza atmosferę natury i delikatności do Waszego wesela. Motyw eukaliptusa w odcieniach zieleni pomoże Wam podkreślić klimat uroczystości i przyjęcia.

Personalizowane naklejki Botaniczne zostały zaprojektowane, by podkreślić styl Waszego dnia. Wybierzcie spośród kilku różnych wzorów ten, który najbardziej oddaje Waszą wizję. Dzięki możliwości personalizacji naklejek możecie z łatwością uzupełnić je o Wasze zdjęcie, imiona lub inicjały, datę ślubu lub dowolne inne hasło, które ma dla Was szczególne znaczenie.

Naklejki ślubne Botaniczne to nie tylko piękny, ale również wszechstronny dodatek. Możecie je wykorzystać do ozdobienia zaproszeń ślubnych, pudełka na koperty, butelek czy też upominków dla gości, by nadać im jeszcze więcej wyjątkowości.

Wybierzcie naklejki ślubne Empik Foto z kolekcji Botanicznej i zaskoczcie swoich gości przyjęciem dopracowanym w każdym calu!

Ilość elementów: 4
Dokładny rozmiar: 19x19

Personalizowane naklejki z Twoimi ulubionymi zdjęciami

 

Zainspiruj się

Stwórz spersonalizowane naklejki z Twoimi ulubionymi zdjęciami, który na stałe zagości na Twoim notesie, zeszycie czy laptopie! Wykorzystaj najlepsze kadry, dodaj napisy i użyj elementy graficzne, które zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

 

 

Wybierz naklejkę

Wybierz swoją ulubioną naklejkę


Naklejki personalizowane


- fotonaklejki drukowane na papierze fotograficznym,
arkusze 13x18 i 25x19cm


- dostępne formaty: od 2,5x3,5cm do 16x12cm - w zależności
od ilości elementów na arkuszu

- łatwa aplikacja poszczególnych naklejek

- występują w wersji: 1, 2, 4, 8, 9 i 16 elementów na arkuszu

Sprawdź