Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Odbitki | Wywoływanie zdjęć

Odbitki

Odbitki 9x13 i 10x15
jedwabiste premium

Zamień swoje wspomnienia w odbitki fantastycznej jakości. Oferta ważna do 27.06.2024.

-23%  pow. 50 szt. z kodem: ODPM23
-27%  pow. 300 szt. z kodem: ODPM27
Zamów odbitki

Zamów odbitki w naszej aplikacji

POBIERZ TERAZ APLIKACJĘ EMPIKFOTO

   

Zestawy odbitek

Uporządkuj swoje zdjęcia

Akcesoria do zdjęć

Albumy klasyczne

pomieszczą nawet 300 zdjęć 10x15

od 29,90 zł

Albumy skórzane

z pergaminowymi przekładkami (10,20,30 str)

od 69,90 zł

Albumy drewniane

40 str (20 kart) z pergaminowymi przekładkami

od 139,90 zł

Pudełka na zdjęcia

różne rodzaje

od 12,90 zł

Ramki klasyczne

drewniane

od 12,90 zł

Multiramki

drewniane

od 59,90 zł

Passe-Partout

tekturowe

od 18,90 zł

Ramki z grawerem

klasyczne i magnetyczne

od 29,90 zł

Rozmiary odbitek

Odbitki - rodzaje papieru

Papier standard - gramatura 210g/m2  

Błyszczący

image

Najpopularniejszy rodzaj papieru, najczęściej wybierany przez naszych klientów.

Pięknie odwzorowuje kolory.
Zapewnia wyjątkową stabilność obrazu,
najwyższą wygodę przetwarzania zdjęć.

Matowy

image

Polecamy do ramek i albumów.
Nie odbija światła.

Atrakcyjniej będą wyglądały fotografie
w stonowanych kolorach.
Jest bardziej odporny
na dotyk palców.

Papier premium - gramatura 235 g/m2

Błyszczący premium

image

Polecamy do profesjonalnych zastosowań,
m.in. do ekspozycji z tylnym oświetleniem.

Zapewnia udoskonalone odtworzenie kolorów, głębie czerni. Jest bardzo wytrzymały.

Jedwabisty premium

image

Jego struktura przypomina płótno.
Na podobnym papierze wykonywane były odbitki w profesjonalnych atelier w dawnych latach.

Odporniejszy na uszkodzenia mechaniczne,
ma ciekawy, nietypowy wygląd.

Zachowaj swoje wspomnienia utrwalając je na zdjęciach

W jaki sposób uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia? Oczywiście, poprzez fotografowanie! Zdjęcia są niezastąpionym narzędziem do utrwalania najważniejszych momentów z życia. Dzięki nim możemy zachować w pamięci chwile, które przemijają i powracać do nich zawsze wtedy, gdy poczujemy potrzebę odbycia sentymentalnej podróży przez wspomnienia. Nośniki cyfrowe oferują ogrom możliwości do przechowywania naszych zdjęć i dzielenia się nimi z bliskimi. Jednak to wywoływanie zdjęć i tworzenie odbitek w tradycyjnej, papierowej wersji ma największy urok i niepowtarzalną wartość emocjonalną oferując możliwość fizycznego i namacalnego kontaktu z naszymi wspomnieniami.

Empik Foto to jeden z największych dostawców rozwiązań fotograficznych w Polsce dysponujący ogromnym wyborem możliwości wywoływania zdjęć online oraz tworzenia różnego rodzaju personalizowanych pamiątek. 

Wywoływanie zdjęć w Empik Foto

Odkryj możliwości, jakie oferuje Ci sklep internetowy Empik Foto, aby zamienić swoje wspomnienia w odbitki fantastycznej jakości. Oferujemy szeroki wybór opcji wydruku zdjęć, które pozwolą Ci zachować ulubione chwile w najwyższym standardzie gwarantującym odpowiednią ostrość, przejrzystość oraz głębię kolorów. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznych odbitek, dużych wydruków, czy odbitek w nietypowych formatach, u nas znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. 

Klasyczne odbitki dostępne są w różnych rozmiarach: 9x13, 10x15, 13x18 oraz 15x21 cm. Dla tych, którzy preferują większe formaty, proponujemy duże odbitki w formatach 20x30, 30x40 i 30x45 cm, a nawet jeszcze większe odbitki XXL o wymiarach od 40x40 cm aż do 70x100 cm. Do dyspozycji masz także odbitki kwadratowe oraz zdjęcia panoramiczne w różnych formatach, abyś mógł wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojego zdjęcia i celu jego przeznaczenia. Ciekawym rozwiązaniem są także odbitki retro nawiązujące do zdjęć z aparatów typu Polaroid oraz odbitki typu fotobudka, które można nosić ze sobą w portfelu lub w etui telefonu.

Co więcej, oferujemy różne rodzaje papieru, abyś mógł dopasować wydruk do swoich preferencji estetycznych. Wydrukuj odbitki na papierze standardowym o gramaturze 210 g/m2 dostępnym w wersji błyszczącej lub matowej. Możesz także wybrać papier premium o gramaturze 235 g/m2 w wersji błyszczącej premium lub jedwabistej premium, dodając swoim zdjęciom jeszcze większej elegancji.

Personalizacja odbitek i akcesoria do zdjęć

Wywoływanie zdjęć to nie wszystko! Na naszą ofertę składają się również nieograniczone możliwości personalizacji odbitek, dzięki którym możesz dodawać do swoich zdjęć teksty, ramki, tła, grafiki i inne elementy dekoracyjne nadając im unikalnego i jeszcze bardziej osobistego charakteru. Empik Foto to także szeroki wybór akcesoriów do przechowywania i prezentacji zdjęć takich, jak albumy, ramki, pudełka i Passe-Partout.

Wywoływanie zdjęć w sklepie internetowym Empik Foto odbywa się całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Usługę wydruku zdjęć realizujemy nawet w ciągu jednego dnia roboczego tak, abyś mógł cieszyć się swoimi fotografiami jak najszybciej.