Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
0 produktów

Plakat na Walentynki - osobisty prezent dla ukochanej osoby

Walentynki przypadające na dzień 14 lutego to święto, kiedy zakochani na całym świecie celebrują swoją relację, spędzają wspólnie czas, oddają się romantycznym uniesieniom i wyznają sobie wzajemną miłość. Już na kilka dni przed Walentynkami miasta aż tętnią od dekoracji kojarzących się z miłością zachęcając do przygotowania dla swojej drugiej połówki czegoś specjalnego. Na wystawach sklepowych dominują ozdoby w kształcie serc, amorków, gołąbków stykających się dzióbkami oraz oczywiście czerwone róże będące prawdziwym symbolem miłości.

Walentynki nieodłącznie kojarzone są także ze wzajemnym obdarowywaniem się prezentami. Bukiet kwiatów, czekoladki, elegancka biżuteria to upominki, które najczęściej panowie wręczają swoim wybrankom. Panie z kolei na prezent dla ukochanego często wybierają perfumy, zegarek lub gadżet elektroniczny. Tego typu podarunki mogą być zachwycające i z pewnością uradują ukochaną osobę. Warto jednak zwrócić się również w kierunku personalizowanej i bardziej osobistej niespodzianki, za pomocą której wyrazisz wszystkie najgłębiej skrywane uczucia. Plakat walentynkowy z Twoim nadrukiem to fantastyczny pomysł na upominek z okazji święta zakochanych. Po bukiecie kwiatów, czy pudełku czekoladek pozostanie tylko wspomnienie. Plakat dla par będzie za to stanowił nie tylko designerską dekorację mieszkania podkreślającą Waszą wyjątkową relację, ale także stanie się przywołującą ciepłe wspomnienia pamiątką na lata!

Plakat dla par - wyjątkowy pomysł na upominek

Plakat dla par daje Ci niepowtarzalną okazję do tego, aby przekazać ukochanej osobie, co tak naprawdę do niej czujesz i co oznacza dla Ciebie Wasz związek. Możesz podkreślić charakter relacji poprzez jeden prosty cytat, sentencję, czy hasło, które akurat jest Ci bliskie. Na plakacie walentynkowym możesz także umieścić Wasze wspólne zdjęcie lub kolaż zdjęć przedstawiający rozwój Waszej miłości od momentu poznania aż do teraz. Wybierz dowolny styl i format plakatu. W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz mnóstwo pomysłów i inspiracji na idealny plakat. “Miłość” to takie proste, ale jakże znaczące słowo, które wydrukowane na papierze fotograficznym i oprawione w ramę pozwoli stworzyć oryginalną, minimalistyczną i jakże przytulną dekorację do Waszego wspólnego domu.

Plakat dla par - pamiątka na lata!

Plakat na walentynki to nie tylko bardzo personalny i wyrażający głębie uczuć prezent, ale także wartościowa pamiątka, która zawieszona na ścianie będzie każdego dnia przypominać Wam o Waszej miłości i przywoływać najczulsze wspomnienia.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!