Promocje do -60%

Sprawdź

Albumy na zdjęcia wsuwane

0 produktów

Album na zdjęcia klasyczny - wybór nie tylko dla tradycjonalistów!

Mimo dostępności wielu nowocześniejszych i bardziej minimalistycznych metod przechowywania zdjęć, klasyczny album na zdjęcia wciąż cieszy się dużą popularnością i dużą grupą oddanych zwolenników. Dla wielu osób tego typu album ma niezwykłą wartość sentymentalną i emocjonalną, a przy tym także unikatową estetykę, która pozwala na przechowanie wspomnień w sposób palpacyjny, nieporównywalny z cyfrowymi nośnikami. W sklepie internetowym Empik Foto znajdziesz różne wzory i formaty tradycyjnych albumów na zdjęcia, które pomieszczą nawet 300 wyjątkowych fotografii.

Dlaczego warto wybrać klasyczny album wsuwany?

Tradycyjny album wsuwany, czyli taki, w którym fotografie wkłada się w odpowiednio sformatowane foliowe kieszonki to doskonały sposób, aby przechowywać zdjęcia wywoływane w profesjonalnym studiu na papierze fotograficznym. Kieszonki zapewniają zdjęciom odpowiednią ochronę przed zniszczeniem i zabrudzeniami oraz pozwalają łatwo zorganizować swoją kolekcję zdjęć. Dla osób, które cenią sobie porządek i estetykę, tradycyjny album wsuwany to eleganckie rozwiązanie, które dodatkowo może stanowić efektowną dekorację regału z książkami, czy półki umieszczonej nad strefą wypoczynkową.

Klasyczny album na zdjęcia, czyli doskonały pomysł na prezent

Album na zdjęcia klasyczny to wspaniały pomysł na osobisty prezent dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin, rocznicy ślubu, jubileuszu, czy świąt. Uniwersalny charakter takiego upominku sprawia, że może on zostać doceniony zarówno przez tradycjonalistów, jak i osoby, które lubią sentymentalne, estetyczne i funkcjonalne upominki. Prezent w postaci albumu wsuwanego ma szansę stać się dla osoby obdarowanej źródłem pięknych wspomnień i nieść za sobą potężną wartość emocjonalną. Co więcej taki upominek możesz samodzielnie wypełnić fotografiami, które mają znaczenie dla bliskiej osoby, dzięki czemu zyska on jeszcze większą wartość.

Album na zdjęcia klasyczny - różne rodzaje

W sklepie internetowym Empik Foto specjalizujemy się w dostarczaniu różnorodnych rozwiązań związanych z fotografią i personalizacją. Oferujemy szeroki wybór tradycyjnych albumów wsuwanych w różnych stylach i formatach. Znajdziesz tu zarówno eleganckie i stonowane albumy fotograficzne idealne dla tradycjonalistów, jak i nowoczesne i kolorowe klasery, które zaspokoją gusta osób poszukujących odważniejszych i bardziej wyrazistych wzorów. Niezależnie od tego, czy pragniesz stworzyć album rodzinny, archiwizować wspomnienia z podróży, czy dokumentować inne ważne wydarzenia życiowe, nasza oferta albumów wsuwanych spełni oczekiwania każdego klienta, który chciałby zachować swoje wspomnienia w wyjątkowy sposób.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!