Przygotuj się do ślubu z Empik Foto!

Zamów

Etui na telefon, MOTOROLA

Dodaj opinię
Marka telefonu
Kolor:
Cena: 39,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: ?
Najniższa cena produktu z 30 dni przed zastosowaniem obniżki
Dostawa standard: śr. (04.10)
STWÓRZ ETUI
?
Kliknij aby stworzyć produkt

 Wybierz zdjęcia:

ze swojego archiwum  z social media

PRODUKT DOSTĘPNY W APLIKACJI MOBILNEJ

Pobierz aplikację

Stwórz własny projekt personalizowanego etui ze zdjęciem na swój smartfon Motorola i wyróżnij się z tłumu!

Wybierz swoje ulubione zdjęcia i przygotuj gadżet, którego z pewnością jeszcze nikt nie posiada. Wykorzystaj dowolne elementy, by spersonalizować swój szablon w całości – specjalnie dla ochrony Twojego smartfona i zachowania ulubionych wspomnień na zawsze przy sobie. Daj się ponieść wyobraźni i swobodnie komponuj swoje fotografie, teksty i nasze kliparty, by stworzyć projekt inny niż wszystkie.

Twoje personalizowane etui ze zdjęciem gotowe już w 5 minut z intuicyjnym edytorem online Empik Foto!

Nazwa rodzaj produktu: etui na telefon

Personalizowane etui na telefon z Twoimi ulubionymi zdjęciami

 

Zainspiruj się

Stwórz personalizowane etui z własnym zdjęciem lub grafiką. Wykorzystaj swoje ulubione kadry, dodaj napisy i użyj elementy graficzne, które zaprojektowaliśmy specjalnie dla Ciebie! 

 

Zainspiruj się


Personalizowane etui
z Twoimi ulubionymi zdjęciami


W Empik Foto zależy nam na tym, abyś miał w czym wybierać. Wybierz swój model etui i stwórz niepowtarzalny look. Dodaj zdjęcie, grafikę, napis i ciesz się swoim własnym personalizowanym etui. Pamiętaj, że to także wspaniały prezent dla kogoś bliskiego.

Spraw sobie idealne etui z własnym zdjęciem


Etui silikonowe


- z Twoim zdjęciem lub dowolną grafiką

- dostępne na większość najpopularniejszych modeli telefonów

- dostępne w kolorze przezroczystym

- elastyczny materiał doskonale chroni Twój telefon

- świetnie sprawdza się do codziennego użytku,

  jak również na prezent

Sprawdź


Najwyższa jakość

Od lat dbamy o Twoje zadowolenie wykonując corocznie miliony odbitek i tysiące usług fotograficznych. Specjalnie dla Ciebie rozwijamy stale naszą ofertę umożliwiając Ci wywołanie zdjęć w dowolnym formacie, przygotowanie fotoksiążki, a także wykonanie prawie nieograniczonej ilości fotoprezentów – kubków, koszulek, poduszek, maskotek, puzzli czy etui na telefon z nadrukiem wykonanym z Twojego zdjęcia. Jesteśmy najpopularniejszym serwisem z odbitkami w Polsce i cenimy sobie Twoją satysfakcję z jakości i szybkości naszych usług, dlatego też każda Twoja uwaga jest dla nas bardzo cenna

Odbitki zdjęć

Zamówienie odbitek w empikfoto.pl to gwarancja jakości, satysfakcji i terminowości. Oferujemy najróżniejsze rozmiary i rodzaje papierów fotograficznych, z których możesz dowolnie wybierać składając swoje zlecenie. Nasze materiały gwarantują długowieczność Twoich fotografii bez utraty jakości. Już teraz wywołaj zdjęcia w empikfoto.pl i podaruj sobie ponadczasową pamiątkę, która na długie lata zachowa Twoje najcenniejsze wspomnienia. Każdą odbitkę przygotowujemy z należytą starannością, bo Twoje fotografie to Twoje najcenniejsze chwile, do których my pomagamy Ci wracać.

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album fotograficzny. Już teraz możesz stworzyć trwałą i w pełni spersonalizowaną książkę z Twoimi najcenniejszymi fotografiami. Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu dajemy Ci możliwość zaprojektowania każdej strony Twojej książki – od dowolnego ułożenia zdjęć, aż po wybór tła, ramki lub dodatkowych elementów graficznych. Zachowaj swoje zdjęcia z podróży, ślubu, wakacji, urodzin lub dowolnej okazji, która była dla Ciebie ważna. Fotoksiążka to także idealny prezent dla bliskiej osoby, której chcesz podarować coś szczególnego. Fotoksiążkę możesz zamówić na naszej stronie korzystając z edytora online.

Pełen wachlarz możliwości

W naszej ofercie odnajdziesz także bogatą gamę fotoprezentów - kubków, koszulek, poduszek, puzzli czy etui na telefon, na których możesz umieścić swoje dowolne zdjęcie. Przygotuj niebywały i bardzo indywidualny prezent dla bliskiej Ci osoby, którą chcesz zaskoczyć i obdarować czymś naprawdę wyjątkowym. Każdy z fotoprezentów możesz przygotować według własnych upodobań wykorzystując do tego gotowe szablony, ramki, tła i dodatkowe elementy graficzne.

Zobacz więcej