Promocje do -30%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Kalendarz ścienny - czy jest potrzebny dziecku?

Nie tylko dorośli korzystają z kalendarzy. Dzieci także mają taką potrzebę. Lubią doglądać, jaki jest aktualny dzień tygodnia lub dzień miesiąca, odliczają dni do wakacji, Halloween, Mikołajek, Świąt Bożego Narodzenia, czy początku wiosny. W kalendarzu zaznaczają ważne wydarzenia związane ze szkołą lub życiem prywatnym oraz daty urodzin swoich przyjaciół i członków rodziny. Kalendarz ścienny to bardzo przydatne i edukacyjne narzędzie dla dziecka, które pomaga mu w codziennej organizacji zajęć i tworzenia planów na przyszłość. W dodatku stanowi nietuzinkową ozdobę dziecięcej sypialni. Dzięki ofercie sklepu internetowego Empik Foto masz szansę stworzyć wyjątkowy, personalizowany kalendarz dla dziecka, który może być odzwierciedleniem jego osobistych pasji i zainteresowań lub zawierać fotografie upamiętniające szczególne chwile z jego życia.

Kalendarz dla dziecka lub dla Ciebie

Personalizowany kalendarz dziecięcy to doskonała propozycja zarówno do dziecięcej sypialni, jak i wspólnej przestrzeni mieszkalnej takiej, jak kuchnia, salon lub przedpokój. W naszym asortymencie dostępne są ścienne kalendarze dla dziecka w wielu różnych wariantach i formatach, które możesz dowolnie personalizować pod potrzeby swoje, rodziny lub dziecka. Masz możliwość wybrania miesiąca początkowego w kalendarzu i ozdobienia każdej strony według własnego pomysłu. Udostępniamy Ci szereg rozmaitych motywów dziecięcych, kolorowych teł, klipartów i innych elementów dekoracyjnych, dzięki którym każda strona Twojego kalendarza dla dzieci może wyglądać całkiem inaczej, a przy okazji niezwykle atrakcyjnie i estetycznie.

Kalendarz dla dzieci - pomysły

W kalendarzu dziecięcym możesz umieścić zdjęcia dzieci z różnych etapów życia i związane z rozmaitymi okolicznościami, porami roku, czy szczególnymi wydarzeniami. Projektując kalendarz jedynie pod potrzeby swojej pociechy, warto ulokować w nim również fotografie najlepszych przyjaciół ze szkoły lub z osiedla. Ale fotokalendarz to nie jedyny wariant, który może zainteresować Ciebie lub Twoje dziecko. W związku z tym, że samodzielnie projektujesz każdą stronę kalendarza dziecięcego, to możesz stworzyć coś wyjątkowo oryginalnego i wypełnić kalendarz wesołymi grafikami, zdjęciami pupila, hasłami motywacyjnymi, czy ilustracjami związanymi z pasją dziecka, np. z uprawianiem sportu, czy grą na instrumencie.

Kalendarz dla dziecka na prezent

Kalendarz dziecięcy to fantastyczny pomysł na prezent nie tylko dla pociechy, ale także dla bliskich członków rodziny. Personalizowany fotokalendarz ze zdjęciami wnuków z pewnością uraduje dziadków, którzy każdego dnia będą mogli patrzeć na uśmiechnięte buzie swoich ukochanych wnucząt, a przy okazji zyskają funkcjonalny planer ułatwiający codzienną organizację. Damy głowę, że taki kalendarz pozostanie w domu babci i dziadka na dłużej niż tylko na rok i stanie się dla nich cenną pamiątką oraz formą albumu ze zdjęciami pełnego miłych wspomnień.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!