Oferta szkolna do -50%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka - czy to dobry pomysł na prezent?

Dzień Babci i Dziadka sprzyja uroczystym spotkaniom rodzinnym, a także zwyczajnym, relaksującym chwilom spędzanym na rozmowach z wnukami w towarzystwie ulubionej herbaty i smacznego, domowego ciasta. Niezależnie od tego, w jaki sposób świętujecie te wyjątkowe dni, to warto pamiętać o tym, że dla dziadków najważniejsza jest Twoja obecność i z reguły nie liczą oni na żadne materialne prezenty. Zarówno tradycja, jak i po prostu głęboko zakorzeniona chęć sprawienia drugiej osobie przyjemności nakazuje nam jednak przygotować na tę okoliczność specjalny upominek, który pozwoli wyrazić miłość, szacunek i uznanie dla dziadków. Jeśli więc szukasz oryginalnego, praktycznego, osobistego, a także sentymentalnego prezentu na Dzień Babci i Dziadka, to przygotowaliśmy coś specjalnego, co na pewno im się spodoba. Personalizowany kalendarz ścienny to fantastyczny pomysł na prezent, który bez wątpienia trafi w gusta Twoich ukochanych dziadków.

Kalendarz na Dzień Babci i Dziadka pełen cudownych wspomnień

Większość babć i dziadków, nawet tych najbardziej nowoczesnych, ceni sobie jednak tradycyjne rozwiązania, do których są przyzwyczajeni i które towarzyszą im w codziennym życiu od wielu lat. Kalendarz ścienny to często obowiązkowy element wyposażenia domu starszych osób. Służy im do odliczania dni i miesięcy, zaznaczania ważnych dat oraz planowania różnych wydarzeń. Tego typu gotowe kalendarze często zawierają kolorowe fotografie przedstawiające zwierzęta, krajobrazy, świat roślin, zabytki architektury lub dzieła malarskie i zwykle podobają się seniorom, którzy nie mają w tym względzie zbyt wygórowanych oczekiwań i po prostu traktują kalendarz jako narzędzie pomagające im odmierzać czas. A jak myślisz, w jaki sposób zareagowaliby Twoi dziadkowie, gdyś podarował im jedyny w swoim rodzaju kalendarz wypełniony rodzinnymi fotografiami? Naszym zdaniem taki prezent sprawiłby im ogromną przyjemność. Fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka to fantastyczny pomysł na personalizowany upominek, za pomocą którego wyrazisz swoje uczucia i rozgrzejesz serca dziadków do czerwoności.

Kalendarz dla babci i kalendarz dla dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to okazje, które każdego roku następują po sobie dzień po dniu, czyli 21 i 22 stycznia. Często decydujemy się więc na wręczenie dziadkom wspólnego prezentu, który będzie odpowiedni zarówno na jedną, jak i drugą okazję. Jeśli poszukujesz właśnie takiego upominku, to fotokalendarz na Dzień Babci i Dziadka może okazać się strzałem w dziesiątkę. Nie ma również przeciwwskazań, abyś podarował dziadkom dwa osobne kalendarze, z których jeden zawiśnie we wspólnej sypialni, a drugi w kuchni, w domku na działce lub w pracowni dziadka. Daje Ci to możliwość stworzenia bardziej kobiecego kalendarza dla babci, który wypełnisz zdjęciami wnuków, motywami kwiatowymi i innymi, uroczymi elementami dekoracyjnymi. Kalendarz dla dziadka możesz z kolei zaprojektować bardziej w męskim stylu i podkreślić tym samym wyrazistą osobowość, mądrość życiową i siłę charakteru ukochanej osoby.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!