Promocje do -30%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Personalizowany kalendarz na prezent, czyli upominek, który będzie cieszył przez cały rok

Koniec roku kalendarzowego sprzyja sporządzaniu listy postanowień noworocznych, wyznaczaniu celów, spisywaniu marzeń do zrealizowania oraz oczywiście kupowaniu kalendarza na kolejny rok, który pozwoli uporządkować wszystkie plany. Kalendarz to także znakomity pomysł na prezent, który można podarować bliskiej osobie na Mikołajki, pod choinkę, na Nowy Rok, a także bez szczególnej okazji. Personalizowany kalendarz ścienny wykonany z czułością i od serca z pewnością zawiśnie na honorowym miejscu w domu obdarowanego.

Kalendarz na prezent - doskonały pomysł na podarunek dla bliskich

Jeśli nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej osoby, rozważ wybór kalendarza personalizowanego, który jest nie tylko upominkiem niezwykle praktycznym i funkcjonalnym, ale może także zachwycać swoją zawartością. Kalendarz na prezent dostępny w sklepie internetowym Empik Foto zaprojektujesz na podstawie własnego autorskiego pomysłu. Możesz też skorzystać z wielu inspiracji i gotowych konceptów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Personalizowany kalendarz na prezent to nie tylko suche zapisy dat, dni miesiąca i tygodnia. Taki kalendarz może stać się formą osobistego pamiętnika, czy albumu na zdjęcia, a tym samym także bardzo cenną pamiątką na lata.

Fotokalendarz na prezent z Twoimi zdjęciami

Pomyśl o osobie, której chciałbyś podarować wyjątkowy kalendarz. Zastanów się, które zdjęcia sprawiłyby jej radość podczas codziennego spoglądania na datę lub zapisy w kalendarzu, a potem stwórz osobisty fotokalendarz pełen wspaniałych fotografii i wspomnień. Każda strona fotokalendarza na prezent może wywoływać inne emocje. Czasem będzie to radość, a innym razem łzy wzruszenia. Skomponuj sentymentalny kalendarz ze zdjęciem, który przywoła miłe wspomnienia z poprzednich lat i konkretnych okazji. Zdjęcia z ferii zimowych, świąt wielkanocnych, świąt Bożego Narodzenia, urodzin, imienin, walentynek, dnia Ojca, Dnia Matki, Dnia Dziecka, czy wakacji. Każdą stronę fotokalendarza na prezent możesz zapełnić jedną lub większą liczbą fotografii i stworzyć kolaż. Dodatkowo ozdabiaj strony kalendarza elementami dekoracyjnymi, napisami, cytatami, życzeniami, dowcipami, czy hasłami motywacyjnymi. Zakreślaj daty, które są ważne dla bliskiej osoby i spersonalizuj kalendarz pod jej indywidualne potrzeby. Kalendarz ze zdjęciem może stanowić niezwykłą pamiątkę na lata dla całej rodziny. Warto wybrać taki prezent dla osób najbliższych, a także dla przyjaciół, czy znajomych. Z pewnością docenią gest i zachwycą się takim upominkiem.

Fotokalendarze z Twoimi zdjęciami zamówisz bez wychodzenia z domu w sklepie internetowym Empik Foto. Wybierz format A3 lub A4. Wydrukuj kalendarz na papierze kredowym lub papierze fotograficznym. Zobacz, jakie to proste i jak niewielkim kosztem możesz przygotować fantastyczny, niezwykle praktyczny i osobisty upominek dla bliskich.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!