Promocje do -60%

Sprawdź

Fotoksiążka z Chrztu

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka z chrztu - wartościowy upominek

Chrzest święty to bardzo wzniosłe wydarzenie w życiu każdej chrześcijańskiej rodziny. Symbolizuje przyjęcie dziecka do wspólnoty religijnej i pozwala na uroczystą celebrację narodzin maleństwa. Upamiętnij tę niezwykłą okoliczność zamawiając wartościową pamiątkę rodzinną w postaci fotoksiążki z chrztu świętego.

Fotoksiążka - pamiątka chrztu świętego

Chrzest święty własnego dziecka to jeden z tych momentów w życiu, który chcemy na zawsze zachować w swojej pamięci. Uroczystości tej zwykle towarzyszy mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń, a rodzice chrzestni i inni zaproszeni goście wspólnie z nami celebrują ten czas oraz obdarzają maleństwo miłymi podarunkami. Jedną z cenniejszych pamiątek, którą rodzice, chrzestni lub dziadkowie mogą podarować małemu dziecku jest fotoksiążka z chrztu. Pozwala ona zgromadzić najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Można w niej umieścić zdjęcia maluszka i rodziny wykonane osobiście lub przez profesjonalnego fotografa.

Oryginalne, skromne i eleganckie szablony fotoksiążek nawiązujące stylistyką do motywów kościelnych, religijnych oraz dziecięcych doskonale oddają charakter tego święta. Fotoksiążka “Chrzest” to nie tylko wspaniała pamiątka dla rodziców, ale przede wszystkim dla ochrzczonego dziecka, które z reguły nie pamięta momentu przyjęcia swojego pierwszego sakramentu. Dzięki fotoksiążce, nawet po wielu latach od dnia chrztu, może ono odtworzyć w swojej wyobraźni te nadzwyczajne chwile.

Jak wykonać fotoksiążkę z chrztu świętego?

Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś podaruj ukochanemu maluszkowi przepiękną fotoksiążkę. Chrzest jest przecież pierwszym i najważniejszym sakramentem oraz fundamentem całego życia chrześcijańskiego, dlatego zasługuje na pamięć i szacunek. Aby wykonać fotoksiążkę “Chrzest”, wystarczy wybrać jeden z szablonów dostępnych na stronie Empik Foto i dostosować go do własnych preferencji. Znajdziesz tu motywy uniwersalne oraz przeznaczone dla chłopców lub dziewczynek. Za pomocą naszego intuicyjnego kreatora dostosuj format fotoksiążki, wybierz papier kredowy lub fotograficzny oraz rodzaj okładki - błyszczącą lub matową. Dodaj zdjęcia w wersji cyfrowej, podpisy, daty, życzenia lub dedykację. Wykończ fotoksiążkę subtelnymi zdobieniami, a następnie zamów projekt i oczekuj na realizację swojego zamówienia.

Dlaczego warto wybrać fotoksiążkę “Chrzest” jako prezent dla dziecka?

Jeśli jesteś rodzicem, babcią, dziadkiem, mamą chrzestną lub tatą chrzestnym wybierz prezent dla dziecka w postaci fotoksiążki, która stanie się cenną pamiątką nie tylko dla maluszka, ale także dla następnych pokoleń. Fotoksiążka “Chrzest” to wehikuł czasu, który przez wiele długich lat będzie zdobił półkę domowej biblioteczki i pozwoli z sentymentem wracać do wyjątkowych wspomnień z chrztu świętego w dowolnym momencie życia. Wysokiej jakości, eleganckie, efektowne, a zarazem praktyczne wydanie oferowane przez sklep internetowy Empik Foto to wartościowy upominek, który z pewnością zachwyci całą rodzinę.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!