Promocje do -30%

Sprawdź

Fotoksiążki dziecięce

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Co to jest fotoksiążka dla dziecka?

Fotoksiążka to nowoczesny rodzaj albumu ze zdjęciami uzupełnionego o dowolne treści i grafiki, który swoją formą przypomina tradycyjną książkę. Każda fotoksiążka to oryginalny i indywidualny projekt, który umożliwia pełną personalizację. Fotoksiążka dla dzieci – jak sama nazwa wskazuje – dedykowana jest konkretnemu dziecku i zwykle zawiera fotografie malucha oraz jego najbliższej rodziny.

Fotoksiążka może być bezcenną pamiątką dla dziecka i jego rodziców, a także doskonałym pomysłem na prezent. W naszym asortymencie możesz zamówić fotoksiążkę dziecka w formacie 15x15 cm, 20x20 cm, 20x30 cm, 25x25 cm lub 30x30 cm. Projekty oprawione są w twardą lub miękką okładkę (dostępność w zależności od szablonu i modelu), a papier, który wykorzystujemy do drukowania zdjęć oraz sam wydruk cechują się najwyższą jakością. Na naszą ofertę składa się kilkadziesiąt różnych szablonów graficznych, co pozwala dopasować produkt do wieku, płci i indywidualnych upodobań malucha.

Fotoksiążka dla dziecka, czy album na zdjęcia - czym się różnią?

Zarówno tradycyjny album na zdjęcia, jak i nowoczesna fotoksiążka pozwalają wygodnie przeglądać i zachować w jednym miejscu fotografie uwieczniające najważniejsze momenty z życia dziecka i jego rodziny.

Zasadnicza różnica między albumem i fotoksiążką polega na tym, że w fotoksiążce zdjęcia nadrukowane są bezpośrednio na jej stronach za pomocą druku cyfrowego. Z kolei w albumie gromadzi się zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym, które należy samodzielnie wkleić lub umieścić w specjalnych, przezroczystych kieszeniach. Z tej przyczyny tradycyjne albumy często są cięższe, bardziej toporne, a ich strony grubsze i sztywniejsze niż w fotoksiążce. Fotoksiążka jest lekka, bardziej subtelna i przede wszystkim daje ogromne możliwości personalizacji.

Za pomocą dedykowanego kreatora można szczegółowo edytować okładkę i poszczególne strony fotoksiążki dziecka, dostosowywać rozmiary zdjęć, układać je w dowolnej kolejności, dodawać kolorowe tła, grafiki, kliparty i treści według własnych upodobań.

Jaki format fotoksiążki dla dziecka wybrać?

W naszym asortymencie dostępne są fotoksiążki w formatach 15x15 cm, 20x20 cm, 20x30 cm, 25x25 cm oraz 30x30 cm. Wszystkie formaty mieszczą się na standardowej półce, mogąc stać się wartościowym elementem uzupełniającym dziecięcą biblioteczkę. Z kolei liczba zdjęć w fotoksiążce może być nieograniczona i zależy od ich konfiguracji oraz pomysłu autora.

Jak zamówić fotoksiążkę dla dziecka?

Fotoksiążkę dla dziecka w prosty i szybki sposób zamówisz online w sklepie internetowym Empik Foto. Wystarczy przygotować zdjęcia w plikach .jpg, wybrać jeden z proponowanych szablonów i przejść do darmowego kreatora. Edytor sprawnie i krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały projekt fotoksiążki. Każdy element pamiątki możesz dowolnie modyfikować oraz skorzystać z gotowych teł, klipartów, kompozycji i układów zdjęć. Gdy dzieło zostanie ukończone, wystarczy kliknąć “Zamów” i wybrać jedną z proponowanych form płatności i dostawy.

Ile kosztuje fotoksiążka dla dzieci?

Regularna cena 28-stronicowej fotoksiążki w formacie 20x20 cm wynosi 45,90 zł. Większy format 20x30 cm to koszt 49,90 zł. Największy z proponowanych formatów, czyli 30x30 cm kosztuje 85,90 zł. Za każde dodatkowe 2 strony należy doliczyć kolejne 2,00 zł.

Nasze fotoksiążki często można kupić w atrakcyjnej promocji. Obserwuj oferty na stronie internetowej Empik Foto i zamów fotoksiążkę w obniżonej cenie!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!