Promocje do -30%

Sprawdź

Fotoksiążki z okazji Komunii

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka komunijna - pamiątka I Komunii Świętej

Fotoksiążka komunijna może okazać się doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka przystępującego do przyjęcia sakramentu pierwszej komunii świętej. Przygotowania do komunii i sama uroczystość często wzbudzają wielkie emocje i ekscytację wśród członków całej rodziny, a samo przyjęcie sakramentu to dla wielu dzieci jeden z ważniejszych momentów w życiu. Warto uwiecznić te chwile i przygotować dla młodego człowieka wyjątkowy prezent, dzięki któremu będzie mógł wracać wspomnieniami do tamtych czasów nawet po wielu latach.

Czy warto podarować fotoksiążkę z komunii na prezent?

Fotoksiążka z komunii to pomysłowy prezent, którym rodzice lub chrzestni mogą obdarować dziecko po uroczystości przyjęcia sakramentu. Tego typu prezent wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i niestety nie ma możliwości, aby wręczyć go w dniu tego wielkiego wydarzenia. Fotoksiążkę można za to potraktować jako niezwykle wartościowy upominek uzupełniający do prezentu głównego i przekazać go dopiero na następnym spotkaniu z dzieckiem lub w pierwszą rocznicę komunii świętej.

Fotoksiążka z komunii może stanowić nie tylko cenny zbiór wspomnień dla dziecka, ale także okazać się wspaniałą rodzinną pamiątką, po którą chętnie będą sięgać wszyscy członkowie rodziny, chcący powrócić pamięcią do tej uroczystości komunijnej.

Gdzie zamówić fotoksiążkę na komunię?

Fotoksiążkę z komunii możesz zamówić w naszym sklepie internetowym Empik Foto. W dostępnej ofercie znajdziesz wiele różnorodnych szablonów, które umożliwią Ci pełną personalizację projektu. Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, na który składa się książka w twardej lub miękkiej oprawie (do wyboru w zależności od szablonu) z kartkami papieru kredowego lub fotograficznego, możliwość dowolnej kreacji układu zdjęć oraz usługa druku cyfrowego. Wybierając fotoksiążkę komunijną od Empik Foto możesz mieć pewność, że Twoje dziecko zyska ponadczasową pamiątkę, która z pewnością zostanie doceniona.

Jak przygotować fotoksiążkę komunijną?

Samodzielne przygotowanie fotoksiążki komunijnej jest niezwykle proste, dzięki naszemu kreatorowi dostępnemu na stronie Empik Foto.

Pierwsze, co musisz zrobić, to zebrać odpowiednią liczbę fotografii z uroczystości komunijnej. Mogą to być zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa lub amatorskie. Ważne, aby były to pliki cyfrowe.

Następnie wybierz jeden z oferowanych przez nas szablonów, z których każdy proponuje nieco inną stylistykę. Teraz przejdź do kreatora fotoksiążki, gdzie możesz dodać wybrane fotografie, tworzyć z nich dowolne układy, dobierać tła dla każdej ze stron i dodawać elementy dekoracyjne takie jak obrazki, dedykacje, własne podpisy, ramki i inne ozdobniki. Po zakończeniu pracy, wystarczy zamówić i opłacić projekt i poczekać na realizację zamówienia zgodnie z sugerowanym terminem dostawy.

Ile kosztuje fotoksiążka komunijna?

Fotoksiążka komunijna w formacie 20x30 cm to koszt od 49,90 zł w cenie regularnej. Do wyboru masz wiele różnych formatów i szablonów, które dostujesz do swoich potrzeb dzięki rozbudowanej możliwości personalizacji.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!