Promocje do -30%

Sprawdź

Fotoksiążki ślubne, miłosne

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka ślubna - wyjątkowa pamiątka z dnia ślubu

Fotoksiążka ślubna pozwala uwiecznić najpiękniejsze chwile z przygotowań do ślubu, uroczystej ceremonii i zabawy weselnej. Jest to rodzaj albumu ze zdjęciami, gdzie fotografie nadrukowane są bezpośrednio na stronach książki za pomocą druku cyfrowego.

Wykonanie profesjonalnej fotoksiążki ślubnej nie jest trudne, a w dodatku daje mnóstwo możliwości personalizacji, dzięki czemu każdy album staje się oryginalnym i niepowtarzalnym projektem. Aby w pełni oddać atmosferę tamtych dni, strony ze zdjęciami można dodatkowo wzbogacać o wybrane cytaty, kliparty, ramki i inne elementy dekoracyjne.

Wygodna i praktyczna forma pozwala umieścić fotoksiążkę na półce domowej biblioteczki i sięgać po nią zawsze wtedy, kiedy ma się ochotę na powrót do wspomnień. Taka pamiątka z jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji i wzruszeń, stając się wartościowym reliktem przeszłości nie tylko dla osób, które były bezpośrednio związane ze ślubnymi wydarzeniami, ale także dla przedstawicieli kolejnych pokoleń.

Fotoksiążka ślubna, czy album ze zdjęciami - co wybrać?

Zastanawiając się nad wyborem fotoksiążki ślubnej lub albumu ze zdjęciami, warto dokładnie przeanalizować, która forma najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku.

Jeżeli określasz siebie jako tradycjonalistę, który ceni sobie klasyczne rozwiązania, a w dodatku jesteś miłośnikiem fotografii analogowej, to album ze zdjęciami może okazać się dla Ciebie lepszym wyborem.

Fotoksiążka ślubna to bardziej nowoczesny sposób na zachowanie wspomnień, który dodatkowo pozwala na puszczenie wodzy fantazji i wyrażenie własnej kreatywności. Jeżeli jesteś osobą twórczą i cechuje Cię wysokie poczucie estetyki, masz szansę stworzyć z fotoksiążki ślubnej prawdziwe arcydzieło, które będzie stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na lata!

Ile kosztują fotoksiążki ślubne?

W sklepie internetowym Empik Foto zamówisz fotoksiążki ślubne w formacie 20x20 cm już od 45,90 zł. Możesz zdecydować się także na jeden z większych formatów, np. 20x30 cm, za który zapłacisz 49,90 zł. Pełną ofertę oraz wszystkie dostępne opcje sprawdzisz po kliknięciu jednego z proponowanych przez nas szablonów dla fotoksiążki ślubnej.

Fotoksiążka ślubna - pomysł na prezent dla nowożeńców

Jeżeli szukasz wyjątkowego prezentu dla nowożeńców, profesjonalna fotoksiążka ślubna może okazać się doskonałym pomysłem. Możesz w niej umieścić fotografie upamiętniające najpiękniejsze chwile spędzone wspólnie z małżonkami w przeszłości. Przeglądanie zdjęć ze szkoły, wakacji, wypadów weekendowych, świąt, czy innych uroczystości, które zapisały się na kartach Waszej wspólnej historii może dostarczyć pannie i panu młodemu wiele radości oraz wzruszeń. Taki prezent na pewno zostanie doceniony i pozostanie piękną pamiątką na długi czas.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!