FotoPrezenty z Twoim zdjęciem Darmowa dostawa do salonów empik Sprawdź> 

POBIERZ TERAZ APLIKACJĘ EMPIKFOTO

   

Wykorzystaj swoje ulubione zdjęcia i stwórz niepowtarzalne FotoPrezenty!

Sprawdź jak Twoje zdjęcie będzie wyglądało na FotoPrezentach
Poduszka
Koszulka
kubek
 
Kubek
Kalendarz
2018
Kalendarz
Torba

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
ponad 52 mln zdjęć w 2016

DARMOWA DOSTAWA
do ponad 240 salonów!
na terenie całej Polski

 DARMOWE MIEJSCE
na wirtualnym dysku
nieograniczona ilość !

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

FOTOPREZENTY

Stwórz spersonalizowany prezent! Czy to osoba bliska Twojemu sercu, narzeczona, mąż czy Twoja mama, czy też szefowa lub kolega z pracy - na pewno ucieszą się z prezentu, który niesie za sobą jakieś znaczenie.

Na fotoprezencie możesz dodać dowolną fotografię - coś, co nada produktowi indywidualny, niepowtarzalny charakter. Urodziny, rocznice, pożegnania - wszystkie te okazje wymagają upomnków nietuzinkowych. Zdecyduj się na fotoprezent, efekt będzie murowany.

Opinie

Średnia ocena 4.5
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka
Kubeczki z własnym zdjęciem
Jakość wydruku na bardzo dobrym poziomie, zdjęcie zajmuje całą wysokość kubka. Po pół roku mycia ręcznego, troszkę zmatowiała zewnętrzna warstwa. Ogólnie bardzo polecam.
0 0 Odpowiedz
Super
Kubek wygląda fajnie, o wiele lepsza jakość niż 10 lat temu. Kolory ładne, ładnie się błyszczy. Ten model jest delikatnie różowy w środku.
1 0 Odpowiedz
Ogólnie OK
Jest to moja kolejna koszulka. Wszystko jest ok, jak się spodziewałam. trzeba pamiętać, że kolory będą bledsze niż w naturze. Polecam bardziej białe koszulki niż czarne ponieważ białe są gładsze w dotyku. Farba łatwiej wchodzi we włókno w przeciwieństwie do czarnych, na których jest to bardziej efekt prasowanki. Dziwne rozmiary. Tym razem zamówiłam XL. Długość to ok 65 cm, pod pachami ok 53 cm a szerokość na dole ok 55 cm. Koszulka jest dosyć krótka. Jeżeli będę sobie kiedykolwiek robić kolejną koszulkę zdecyduję się chyba na rozmiar L (a noszę S/M w standardzie)
0 0 Odpowiedz