Kalendarz, Tabliczka wspomnień, 30x40 cm - empikfoto.pl

Kalendarz, Tabliczka wspomnień, 30x40 cm

Dodaj opinię
Format [cm]:
Papier:
Miesiąc początkowy:
Cena: 59,90 zł
Czas produkcji: 4 dni robocze
STWÓRZ KALENDARZ
?
Kliknij aby stworzyć produkt
DARMOWA DOSTAWA do salonów empik

* czas realizacji zamówienia = czas produkcji + czas dostawy

 Wybierz zdjęcia:

ze swojego archiwum  z social media

Zapamiętaj to, co niezapomniane! Zachowaj na zawsze najpiękniejsze momenty i wracaj do nich każdego dnia! Stwórz własną tabliczkę wspomnień i ciesz się nimi przez cały rok!
Przygotowaliśmy dla Ciebie uniwersalny szablon, dzięki któremu zaprojektujesz fotokalendarz pełen Twoich najcenniejszych wspomnień. Postanowiliśmy zmienić jego formę i w Twoje ręce oddajemy wzór zupełnie inny niż wszystkie, które powstały do tej pory. Rezygnując z klasycznego wyglądu, podzieliliśmy każdy arkusz na pół, dzięki czemu całość przypomina tablicę. Tak! Tablicę, na której wszyscy domownicy zostawiają swoje notatki! Może czas przykleić tam Wasze wspólne, domowe wspomnienia? Czarne tło z pewnością świetnie skomponuje się z każdym typem fotografii, jaki zdecydujesz się użyć, choć chyba najlepszym formatem będą zdjęcia kwadratowe. Dodaj im jeszcze więcej nostalgicznego charakteru i wykorzystaj nasze polaroidowe ramki! Użyj dodatkowych elementów, pozostaw swoje komentarze i stwórz w pełni spersonalizowany gadżet, który zawiśnie na Twojej ścianie. Którą ścianę wybierzesz? Tę w kuchni, jadalni czy pokoju gościnnym? Podziel się najcenniejszymi wspomnieniami ze swoimi najbliższymi i każdego dnia spoglądajcie na Wasze wspólne zdjęcia! Może beztroskie chwile zainspirują Was do spędzania kolejnych małych – wielkich momentów razem? A może któreś z nich były na tyle ważne, że każdego roku je celebrujecie? Macie własne, prywatne święta? Z pewnością o nich nie zapomnicie, jeśli zaznaczysz je w kalendarzu!
Kalendarz obejmuje 13 stron (12 miesięcy + okładka). Istnieje możliwość wydruku na papierze kredowym w dwóch formatach – 20x30, 30x40cm. Projekt umożliwia wykorzystanie dodatkowych kompozycji i może rozpoczynać się od dowolnego miesiąca.

Maksymalna ilość stron : 12
Minimalna ilość stron: 12
Rodzaj papieru: kredowy

Kalendarze z Twoimi zdjęciami

 

  • Wybierz kalendarz 22x10, 20x30 lub 30x40 i zacznij od dowolnego miesiąca...

 

  • ...lub zaprojektuj wyjątkowy, personalizowany kalendarz trójdzielny

 

  • Wybierz jeden z gotowych szablonów lub stwórz projekt od samego początku

 

  • Elastyczny papier kredowy, gramatura 200g/m2

 

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
ponad 75 mln zdjęć w 2018

DARMOWA DOSTAWA
do ponad 260 salonów!
na terenie całej Polski

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

Opinie

Średnia ocena 5
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka