Kalendarz, Twoje ulubione zdjęcia, 30x40 cm - empikfoto.pl

Kalendarz, Twoje ulubione zdjęcia, 30x40 cm

Dodaj opinię
Format [cm]:
Papier:
Miesiąc początkowy:
Cena: 59,90 zł
Czas produkcji: 4 dni robocze
STWÓRZ KALENDARZ
?
Kliknij aby stworzyć produkt
DARMOWA DOSTAWA do salonów empik

* czas realizacji zamówienia = czas produkcji + czas dostawy

 Wybierz zdjęcia:

ze swojego archiwum  z social media

A gdyby tak najcenniejszymi wspomnieniami cieszyć się każdego dnia? Letnim słońcem w zimowe dni i śnieżnym szaleństwem w czasie wakacji? Inspiruj się swoimi zdjęciami i zobacz, że stworzenie fotokalendarza jeszcze nigdy nie było tak proste!
Przygotowaliśmy ten szablon z myślą o tych, którzy kochają prostotę i cenią sobie funkcjonalne rozwiązania. W Twoje ręce oddajemy wzór, który kapitalnie skomponuje się z właściwie dowolnym typem fotografii. Wybierz swoje najlepsze zdjęcia, po które sięgasz z największą nostalgią i skomponuj własny fotokalendarz, by cieszyć się swoimi ulubionymi wspomnieniami każdego z 365 dni nadchodzącego roku. Jakich kadrów zechcesz użyć? Daj się ponieść wyobraźni i zaprojektuj 12 osobnych arkuszy – po jednym na każdy miesiąc. Masz pełną dowolność. Wykorzystaj 12 ujęć lub przygotuj mozaiki Twoich ulubionych kadrów. Tła, które Ci proponujemy, świetnie skomponują się zarówno ze zdjęciami w kolorze, jak i tymi w czerni i bieli. Powiększ najważniejsze kadry, dobierz odpowiednie ramki i dodaj własne napisy. Minimalistyczne tekstury przypominające bieloną ścianę nie tylko będą idealnym tłem dla Twoich zdjęć, ale także nadadzą im nieco domowego charakteru. W tym szablonie zdecydowaliśmy się poświęcić znacznie miejsca na Twoje wspomnienia.
Zaprojektuj swój wymarzony, w pełni spersonalizowany kalendarz i ciesz się przez cały rok wspomnieniami wiszącymi na Twojej ścianie. A może chcesz nimi obdarować kogoś bliskiego Twemu sercu? Własnoręcznie przygotowany podarunek z pewnością ucieszy Twoich najbliższych.
Kalendarz obejmuje 13 stron (12 miesięcy + okładka). Istnieje możliwość wydruku na papierze kredowym w dwóch formatach – 20x30, 30x40cm. Projekt umożliwia wykorzystanie dodatkowych kompozycji i może rozpoczynać się od dowolnego miesiąca.

Maksymalna ilość stron : 12
Minimalna ilość stron: 12
Rodzaj papieru: kredowy

Kalendarze z Twoimi zdjęciami

 

  • Wybierz kalendarz 22x10, 20x30 lub 30x40 i zacznij od dowolnego miesiąca...

 

  • ...lub zaprojektuj wyjątkowy, personalizowany kalendarz trójdzielny

 

  • Wybierz jeden z gotowych szablonów lub stwórz projekt od samego początku

 

  • Elastyczny papier kredowy, gramatura 200g/m2

 

GWARANCJA JAKOŚCI Empikfoto.pl oferuje najwyższą jakość usług

Najpopularniejszy serwis
z odbitkami W POLSCE
ponad 75 mln zdjęć w 2018

DARMOWA DOSTAWA
do ponad 260 salonów!
na terenie całej Polski

 99,87% ZADOWOLENIA
wśród klientów
empikfoto.pl

Opinie

Średnia ocena 5
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka