Promocje do -60%

Sprawdź

Plecaki worki

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Plecaki worki w wielu wzorach – do wyboru, do koloru

Plecaki były, są i będą modne! Rewelacyjnie potrafią się zgrać z każdy stylizacją ‒ od nieco bardziej wykwintnej po sportową. Używają ich dzieci i dorośli, starsi i młodsi, kobiety i mężczyźni. Jednym słowem każdy. Nie dość, że modele worki są wygodne, to do tego jeszcze ładne. Bo kto powiedział, że plecak musi być nudny… Wręcz przeciwnie! Może, a nawet powinien przyciągać spojrzenia innych. Zwłaszcza że to taki nasz symbol powrotu do dzieciństwa i beztroskich czasów szkolnych. Zatem nie zwlekaj i zapoznaj się z szeroką gamą produktów jakie specjalnie dla Ciebie przygotował Empik Foto.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko klasyczne modele plecaków, ale także propozycje sznurkowe, letnie, a także worki, które są teraz mocno na topie i podbijają niejedno serce. Przy produkcji plecaków z naszej kolekcji dokładamy wszelkich starań, aby każdy model był przemyślany i w pełni dopracowany. Stawiamy na ich jakość i wytrzymałość. Kapryśne warunki atmosferyczne lub ciężary, z jakimi przychodzi im się zmierzyć, to jedne z licznych czynników, jakie bierzemy pod uwagę. Jednak nie są one nam straszne, gdyż jesteśmy pewni tego, co robimy. Nasze plecaki swoją popularność zyskały przede wszystkim dzięki dobrze dobranym kolorom i niekonwencjonalnym wzorom. Dodatkowo poszerzyliśmy wachlarz swoich usług i od teraz specjalnie na Twoje życzenie możemy spersonalizować wybrany przez Ciebie model trwałym nadrukiem. Jednak największą satysfakcję daje nam fakt, że część z nich powstała w 100% z surowca naturalnego, jakim jest bawełna ekologiczna. Ale o tym za chwilę…

Plecaki letnie, sznurkowe i worki – czyli luz-blues i wygoda

Niezależnie od pory roku, plecak sznurkowy czy też worek może być Twoim wiernym towarzyszem. Dzięki swojej solidności i odporności na przetarcia nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go na co dzień. Zwłaszcza jeśli lubisz mieć wszystko w jednym miejscu. Plecaki worki znane są z tego, że posiadają jedną komorę główną, a ich szacunkowy załadunek wynosi do 5 kg. W trosce o naszą Matkę Ziemię do produkcji plecaków sznurkowych użyliśmy materiału o gramaturze 220 g/m2 wytworzonego z bawełny ekologicznej. Należy jednak pamiętać, że ten rodzaj surowca rządzi się swoimi prawami i rzeczy z niej powstałe powinno się czyścić ręcznie. Elementem uzupełniającym całość są mocne i dobrze zaciągane sznury służące jako uszy. Dobrze trzymają się na ramionach i nie powodują ucisku pod wpływem obciążenia. Przez co zgrabnie układają się i dopasowują do pleców. Nasze plecaki sznurkowe dostępne są w dwóch kolorach białym i beżowym.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!