Wakacje 2020 🌴🏄🌞 fotoksiążki pocztówki i inne wakacyjne pamiątki - EMPIKFOTO.PL

Zadbaj o wspomnienia z wakacji razem z Empik Foto

Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Niezależnie od tego, czy w tym roku wyjedziesz w góry, będziesz odpoczywać nad morzem, wyjedziesz na Mazury czy po prostu będziesz spędzać ten czas w mieście w gronie znajomych, zadbaj o to, aby to lato było niezapomniane. W Empik Foto pomożemy Ci zatrzymać te najpiękniejsze wakacyjne chwile i uwiecznić je w formie odbitek, fotoksiążek, pocztówek, magnesów, a także wielu innych gadżetów.

Odbitki i albumy

Plakaty

Magnesy

Puzzle

Odbitki i albumy

Zdjęcia z wakacji to idealny sposób, by letnie słońce i szum fal towarzyszyły nam przez okrągły rok! Wakacyjne odbitki urozmaicą każdą podróżniczą opowieść i pozwolą wrócić wspomnieniami do rodzinnego plażowania czy pełnej wyzwań wyprawy w góry.
A Twoje zdjęcia? Jakie kryją w sobie wakacyjne historie?

Fotoksiążki z podróży

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku. By go upamiętnić, postaw na wakacyjną fotoksiążkę i zachowaj wspomnienia z podróży od jej początku, do samego końca. Zapomnij o wiecznym bałaganie i stosie pomieszanych zdjęć z wakacji!
Pozwól fotoksiążce opowiedzieć wakacyjną historię za Ciebie.

Pocztówki z wakacji

Podobno szczęście jest jedyną rzeczą, która się mnoży, gdy się nią dzielisz.
Wyślij więc swoim najbliższym spersonalizowaną pocztówkę i wspólnie przeżywajcie ten radosny, letni czas. Dzięki naszej fotokartce, dzielące was kilometry już nigdy nie staną na przeszkodzie, by razem cieszyć się wakacjami.

Magnesy z wakacji

Niech na Twojej lodówce zawiśnie unikalny magnes z podróży, nie do znalezienia w żadnym z wakacyjnych kurortów! Stwórz swoją własną pamiątkę ze zdjęciem z wakacji, która sprawi, że wakacje pozostaną z Tobą na dłużej!

Plakaty wakacyjne

Zdjęcia z wakacji są zdecydowanie zbyt cudowne, by chować je na dnie szuflady czy w zakamarkach pamięci telefonu.
Ponieważ wyjątkowe chwile bywają ulotne, by zapobiec ich zapomnieniu, wybierz plakat w dogodnym dla siebie rozmiarze i zaprezentuj ulubione wakacyjne kadry w formacie, na który zasługują.

Kubki

Nie ma nic lepszego od porannej kawy? A jednak! Kawa w kubku ze zdjęciami z wakacji smakuje prawie tak dobrze, jak nadmorskie gofry.
Gdziekolwiek zaparzysz swój ulubiony napój - w pracy, domu czy w odwiedzinach u babci, już zawsze będzie przypominał beztroskie chwile spędzone na wyczekanych wakacjach!

Puzzle

W pochmurne dni mamy dla Was niezawodny sposób na spędzenie wartościowego czasu w rodzinnym gronie. Wybierzcie ulubioną fotografię, a za pomocą Empik Foto przemienicie ją w wyjątkowe puzzle, które podarują wspaniałą zabawę całej rodzinie.