Promocje do -30%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Personalizowany kalendarz na Święta - praktyczny prezent pełen wspomnień

Miesiąc grudzień to jeden z najintensywniejszych okresów w całym roku. W grudniu obchodzimy Święta Bożego Narodzenia, do których przygotowania często trwają tygodniami. Szykujemy się też do przywitania Nowego Roku, chcemy pozamykać wszystkie ważne sprawy i rozpocząć styczeń z nowymi postanowieniami. W grudniu kupujemy też kalendarze, które pomogą nam odliczać oraz planować czas w kolejnym roku.

Jeżeli chciałbyś, aby Twój kalendarz ścienny wyróżniał się czymś szczególnym, a przekładanie kartek w kalendarzu wiązało się z przywoływaniem miłych wspomnień, które będą powodować uśmiech na Twojej twarzy, to serdecznie polecamy Ci wybór kalendarza świątecznego wypełnionego fotografiami upamiętniającymi najpiękniejsze momenty spędzone wśród bliskich Ci osób.

Kalendarz na Święta z Twoimi zdjęciami

Kalendarz na Święta to świetny pomysł na praktyczny prezent pod choinkę, w którym możesz zamieścić swoje ulubione fotografie z ostatniego roku, w tym także z okresu Świąt Bożego Narodzenia. Możliwość pełnej personalizacji, jaką oferuje kalendarz na święta pozwala na nadanie kalendarzowi dowolnej stylistyki. Każdą kartkę z kolejnym miesiącem Twojego kalendarza świątecznego możesz ozdobić wedle swojego uznania za pomocą udostępnionych w naszym edytorze motywów i elementów dekoracyjnych. Miesiące zimowe udekoruj zdjęciami z przygotowań i celebracji dni z poprzednich świąt Bożego Narodzenia. Miesiące letnie to idealna okazja, aby powspominać ostatnie wakacje i letnie wypady za miasto. Stwórz kalendarz na Święta, który będzie dla Ciebie źródłem przyjemnych emocji i wyjątkowych wspomnień.

Kalendarz na prezent

Kalendarz to doskonały pomysł na prezent nie tylko pod choinkę, ale także na obchodzone w styczniu okazje takie, jak np. Dzień Babci i Dzień Dziadka. Bliskie Ci osoby, które są przywiązane do tradycyjnych rozwiązań i odmierzania cyklu roku za pomocą kalendarza ściennego z pewnością docenią tego rodzaju upominek. Kalendarz na Święta to także wspaniała pamiątka i możliwość utrwalenia najpiękniejszych wspólnie spędzonych chwil. Kalendarz na prezent możesz zaprojektować zgodnie z upodobaniami osoby, której ma być podarowany. Wybierz styl kalendarza i dostosuj go do indywidualnych preferencji. Ten praktyczny, a jednocześnie unikalny i pełen wspomnień upominek bez wątpienia sprawi radość bliskiej osobie i zawiśnie na honorowym miejscu w jej domu lub mieszkaniu.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!