Promocje do -30%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Kalendarz rodzinny - pomysł na wyjątkową dekorację wnętrza

Kalendarz ścienny to nie tylko bardzo przydatne domowe narzędzie służące do odliczania dni, organizacji czasu i planowania przyszłości, ale także wspaniała dekoracja wnętrza wnosząca do domu rodzinnego klimat przytulności i ciepła. Kalendarze cyfrowe nigdy nie będą tak wartościowe, jak tradycyjny kalendarz ścienny, który ma w sobie wiele uroku i pozwala celebrować tradycję.

Kalendarze ścienne doskonale odpowiadają na potrzeby współczesnego świata i wcale nie straciły na swojej aktualności, a wręcz przeciwnie. Aby skorzystać z kalendarza ściennego i sprawdzić ważną dla siebie informację nie trzeba wykonywać żadnych angażujących czynności. Nawet w trakcie robienia śniadania, czy zmywania naczyń można po prostu zerknąć w jego kierunku i dowiedzieć się tego, co akurat jest nam potrzebne. Czy to nie sprawia, że kalendarz ścienny jest dużo bardziej funkcjonalny i łatwiejszy w obsłudze niż kalendarz dostępny na smartfonie czy w komputerze, którym zarządzanie wymaga od nas nieco więcej energii? Dzisiejszy świat pędzi, a nam często brakuje czasu dla siebie. Warto więc uprościć pewne schematy w swoim życiu poprzez wprowadzenie drobnych, ale znaczących zmian. Kalendarz ścienny zawieszony na ścianie w domu rodzinnym będzie stanowił nie tylko przydatne, informacyjne i ułatwiające życie narzędzie, ale może być także wspaniałą, sentymentalną pamiątką dla wszystkich członków rodziny, która codziennie będzie wywoływać uśmiech na ich twarzach.

Personalizowany kalendarz dla rodziny ze zdjęciami

Personalizowany kalendarz rodzinny ze zdjęciami to wspaniały sposób na to, aby ocieplić atmosferę wnętrza Waszego rodzinnego domu. W sklepie internetowym Empik Foto masz szansę stworzyć unikalny projekt kalendarza, który może jednocześnie pełnić funkcję albumu pamiątkowego.

Każdy miesiąc roku kojarzy się nam ze szczególnymi okazjami i pamiętnymi wydarzeniami. Zdjęcia nadrukowane na kartkach kalendarza mogą więc przywoływać najmilsze rodzinne wspomnienia. Przejrzyj swoje cyfrowe albumy i wybierz najładniejsze fotografie z wakacji, wypadów weekendowych, świąt Wielkanocnych, Świąt Bożego Narodzenia, urodzin, imienin, Walentynek, Dnia Kobiet, Dnia Dziecka, Dnia Babci i Dziadka, czy innych ważnych uroczystości. W indywidualny sposób zaznacz w kalendarzu istotne daty, o których wszyscy członkowie rodziny powinni pamiętać. Kalendarz rodzinny to także fantastyczny pomysł na prezent dla dziadków, wujostwa lub przyjaciół.

W naszym asortymencie znajdziesz kalendarze dla rodziny w wielu wariantach i formatach z możliwością bezpośredniego zawieszenia na ścianie. W bogatej bazie klipartów udostępniliśmy także szereg motywów dekoracyjnych, kolorowych teł oraz propozycji układów zdjęć, które mamy nadzieję zainspirują Cię zaprojektowania jedynego w swoim rodzaju kalendarza rodzinnego.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!