Promocje do -30%

Sprawdź
Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Kalendarz dla nauczyciela - klucz do organizacji roku szkolnego

Na takie okazje, jak Dzień Nauczyciela, czy zakończenie roku szkolnego wychowawca zwykle otrzymuje drobne upominki od każdego z uczniów. Tradycją jest również wręczanie grupowego prezentu od całej klasy. Zwykle są to kwiaty w komplecie na przykład z eleganckim zestawem herbat lub bonem podarunkowym do wybranego sklepu. Dobrym, bardzo oryginalnym i praktycznym pomysłem na prezent może być również kalendarz dla nauczyciela.

Ścienny kalendarz dla nauczyciela - pomysł na praktyczny prezent

Każdy nauczyciel korzysta z kalendarza na co dzień. Ustala terminy sprawdzianów, oddania prac domowych, wycieczek, warsztatów, czy zebrań dla rodziców. Kalendarz jest więc niezbędnym narzędziem jego pracy, bez którego wykonywanie obowiązków zawodowych nie byłoby możliwe. Personalizowany kalendarz dla nauczyciela przedszkola, szkoły podstawowej czy liceum to świetny pomysł na praktyczny i niezobowiązujący prezent, który bez wątpienia zostanie doceniony przez wychowawcę i z pewnością nie trafi na dno szafki czy szuflady. Taki kalendarz zawiśnie w sali lekcyjnej w pobliżu biurka nauczyciela i będzie pomagał mu w codziennej organizacji zadań i spraw służbowych.

Personalizowany kalendarz na Dzień Nauczyciela -  pomysły

Czym różni się zwykły kalendarz ścienny od kalendarza personalizowanego? Tym, że można go ozdobić w dowolny sposób i od podstaw zdecydować o jego wyglądzie. Jeżeli kalendarz na Dzień Nauczyciela ma być prezentem od całej klasy, to miło, jeśli na jego stronach znalazłyby się twarze i podpisy wszystkich uczniów. Mogą być to zdjęcia pojedynczych osób lub fotografie grupowe z takich wydarzeń, jak wspólne wycieczki, warsztaty, bale, czy świętowanie różnych okoliczności. Wychowawcy na pewno będzie bardzo miło, że jego uczniowie tak się postarali i poczuje się doceniony. Na stronach kalendarza mogą znaleźć się też zabawne hasła motywacyjne, klasowe cytaty, czy inne napisy i motywy dekoracyjne, które nadadzą mu wyjątkowego i unikatowego wyglądu.

Kalendarz dla nauczyciela - pamiątka na lata

Gdy upłynie okrągły rok, kalendarz, który wisiał na ścianie w naszych domach i służył nam przez te wszystkie miesiące, zwykle ostatecznie ląduje w koszu. Gwarantujemy, że w przypadku personalizowanego kalendarza dla nauczyciela będzie zupełnie inaczej. Jeśli postaracie się o niebanalny wygląd tego gadżetu, a w jego przygotowanie włożycie dużo serca i pozytywnej energii, to taki kalendarz nawet po upłynięciu roku pozostanie z Twoim wychowawcą na długie lata w formie pamiątki. Sami pomyślcie…Czy nie miło by było po wielu latach spojrzeć na kalendarz wypełniony zdjęciami swoich uczniów i wrócić pamięcią do tamtych chwil?

Zapoznaj się z naszym asortymentem kalendarzy dla nauczyciela i wybierz projekt, który może najlepiej spodobać się Twojemu wychowawcy!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!