Wszystkie kalendarze -50% | Jeszcze zdążysz na Dzień Babci!

Sprawdź

Zapiski znad morza fotoksiążka, 20x30 cm

Dodaj opinię
Idealne strony Idealne
strony
Przykładowe tła Przykładowe
tła
Przykładowe kliparty Przykładowe
kliparty
Format [cm]:
Papier/okładka:
?
Kliknij na znak zapytania aby dowiedzieć się więcej
Cena (za 28 str.): 44,90 zł
Cena za każde dodatkowe 4 strony:5,90 zł
Dostawa priorytetowa:
czw. (20.01)
Dostawa standard:
pn. (24.01)
STWÓRZ FOTOKSIĄŻKĘ
?
Kliknij aby stworzyć produkt


Skorzystaj z najszybszej formy dostawy – DOSTAWY PRIORYTETOWEJ
(dotyczy tylko Fotoksiążki 20x30 i 20x20, okładka błyszcząca, papier kredowy, 28-50 stron)

Ależ to były wakacje! To chyba najlepszy wyjazd nad morze odkąd pamiętasz, prawda? Złote plaże, szum fal, fantastyczna pogoda i te zapierające dech w piersiach zachody słońca. Aż chciałoby się tam wrócić… W takim razie na co czekasz? Ruszajmy nad morze!
Z pewnością posiadasz całą masę wakacyjnych zdjęć w swoim domowym archiwum, prawda? Czas je wreszcie poukładać i wracać na plażę, kiedy tylko zechcesz. Ten szablon przygotowaliśmy z myślą o Tobie. Zawarliśmy w nim definicję słowa „morze” – promienie słońca, szumiące fale rozbijające się o brzeg, muszelki i plażowe sporty! Wybierz swoje ulubione zdjęcia z tego lata i skomponuj fotoksiążkę pełną wakacyjnych wspomnień! Wracaj nad morze każdego dnia! Co najlepiej wspominasz ze swojego wyjazdu? Długie wieczory spędzane na plaży, gdy za horyzontem powoli znikało różowe słońce? A może upalne dni i mecze siatkówki? Spacery w porcie i zbieranie muszelek? Zbierz wszystkie swoje fotografie i stwórz wakacyjny album, który pozwoli Ci wspominać najbardziej beztroskie chwile tego roku! Jasne, pastelowe tła w letnich kolor idealnie skomponują się z Twoimi kadrami, a kliparty, które dla Ciebie przygotowaliśmy dodadzą im jeszcze więcej wakacyjnego charakteru. Zaaranżuj każdą stronę osobno wykorzystując ramki i podpisy! Dodaj własne komentarze i na zawsze zachowaj każdą chwilę morskich wakacji! Ahoj!
A może chcesz stworzyć coś, czego z pewnością nikt jeszcze nie posiada? Nic prostszego! Wybierz najpierw swoje ulubione fotografie. Te najważniejsze, które zajmą całą stronę lub serie, którymi dowolnie zaaranżujesz pustą przestrzeń. A teraz daj się ponieść swojej wyobraźni! Rezygnując z proponowanego szablonu, bez ograniczeń dobieraj tła, kliparty, układy stron i komentarze do zdjęć. Zabaw się formą i stwórz wyjątkową fotoksiążkę, która stanie się pamiątką na całe życie!

Wyjściowa ilość stron : 28
Gramatura: 200
Maksymalna ilość stron : 160
Minimalna ilość stron: 28
Rodzaj okładki : twarda błyszcząca
Rodzaj papieru: kredowy
Wymiar: 20x30

Rodzaje papieru

Papier kredowy

 

 • prawdziwa książka z Twoich zdjęć

 

 • elastyczny papier, miękkie karty

 

 • tradycyjne łączenie stron

 

 • gramatura 200g/m2

Papier fotograficzny

 

 • twardy papier, sztywne karty

 

 • sąsiadujące strony drukowane na jednej karcie

 

 • strony rozkładane idealnie na płasko

 

 • gramatura 800g/m2
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
 • zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Fotoksiążka

Fotoksiążka to coś więcej niż album. To zupełnie nowy wymiar prezentowania fotografii w wersji papierowej, który pozwala zachować najcenniejsze wspomnienia w najlepszej postaci. Bez względu na to, czy urodziło Ci się dziecko, czy zakończyła się właśnie podróż Twoich marzeń, czy może poszukujesz najciekawszej formy swojego albumu ślubnego, empikfoto przygotował dla Ciebie niepowtarzalne rozwiązanie.

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka, która może być jednocześnie Twoim pierwszym, w pełni spersonalizowanym projektem fotograficznym.

Wybierać możesz spośród czterech rozmiarów, kilku rodzajów papieru, wielu teł, ramek i obrazków, które wzbogacą Twoją historię i nadadzą jej niepowtarzalnego klimatu – dokładnie takiego, jaki panował podczas robienia zdjęć. Nadaj książce własny tytuł, wybierz okładkę i ułóż swoje fotografie w dowolnej kolejności, aby raz na zawsze zatrzymać najważniejsze dla siebie chwile. Fotoksiążka to także idealny prezent dla kogoś szczególnego – włóż w swoje zdjęcia jeszcze więcej siebie i dziel się pięknymi wspomnieniami z najbliższymi. Możliwości fotoksiążki są nieskończone, a jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia!