Promocje do -30%

Sprawdź

Fotoksiążki dla Mamy

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka dla mamy - pomysł na wyjątkowy prezent

Szukasz oryginalnego prezentu dla mamy z okazji jej święta - urodzin, imienin lub Dnia Matki? Podaruj jej pięknie wydaną fotoksiążkę ze zdjęciami, w której umieścisz wszystkie najcenniejsze wspomnienia z Waszego życia!

Fotoksiążka dla mamy to rodzaj albumu, który możesz zaprojektować od podstaw wedle własnego uznania. Zbierz zdjęcia, które zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojej mamy mają wartość sentymentalną, zaplanuj ich układ, dobierz tło i dodaj akcenty dekoracyjne w postaci podpisów, cytatów, czy klipartów. W ten sposób stworzysz jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną fotoksiążkę na Dzień Matki, na urodziny lub inne święto, która stanie się cenną pamiątką rodzinną dla wielu pokoleń. Twoja mama z pewnością doceni taki gest, a w dodatku poczuje się kochana i szanowana. Dzięki fotoksiążce będzie mogła wrócić pamięcią do czasów Twojego dzieciństwa lub chociaż przez chwilę poczuć się dokładnie tak, jak wtedy, gdy przywitała Cię na świecie.

Fotoksiążki na Dzień Mamy w różnych formatach

W sklepie internetowym Empik Foto możesz zamówić fotoksiążki dla mamy w różnych formatach. Nasze szablony dostępne są w wymiarach: 15x15 cm, 20x15 cm, 20x20 cm, 20x30 cm, 25x25 cm, 30x20 cm lub 30x30 cm. Od Ciebie zależy, czy chcesz stworzyć mini fotoksiążkę ze zdjęciami w kształcie kwadratu, czy podarować reprezentacyjną, pionową fotograficzną relację, która dumnie będzie zdobić półkę domowej biblioteczki w domu mamy.

Rodzaje okładek i papieru w fotoksiążkach

Swoją fotoksiążkę dla mamy możesz dowolnie personalizować wybierając nie tylko format, ale także rodzaj papieru i okładki. Zdjęcia mogą być nadrukowane na miękkim i elastycznym papierze kredowym lub profesjonalnym i znacznie grubszym papierze fotograficznym, który daje wrażenie przeglądania prawdziwych zdjęć. Dajemy Ci także możliwość wyboru okładki do fotoalbumu dla mamy. Twarda błyszcząca, czy twarda matowa? Zdecyduj się na okładkę, która najbardziej spodoba się Twojej mamie.

Fotoksiążka dla mamy - pomysły Empik Foto

W Empik Foto znajdziesz wiele szablonów, które umożliwią Ci pełną personalizację fotoksiążki na Dzień Mamy. Możesz stworzyć kolekcję zdjęć obejmującą etapy od niemowlęcia lub wczesnego dzieciństwa do pełnej dorosłości lub wybrać jedynie krótki okres jednego lub kilku lat życia. Tematyczne fotoksiążki takie, jak "Wspólne chwile", "Album rodzinny", czy "Złote myśli" to kolejne doskonałe pomysły na prezent dla mamy. Wykorzystaj nasze koncepcje i stwórz projekt, który zachwyci i wzruszy Twoją mamę. A jeśli jesteś przyszłą mamą, ale chcesz zachować cenną pamiątkę z okresu ciąży, wypróbuj szablon "Będę mamą" lub "9 magicznych miesięcy", w których zbierzesz cudowne wspomnienia z magicznego czasu oczekiwania na malucha.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!