Promocje do -30%

Sprawdź

Fotoksiążki szkolne

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka szkolna - czy to dobry pomysł na prezent?

Fotoksiążka szkolna może być znakomitym pomysłem na prezent zarówno dla ucznia, jak i dla nauczyciela. Zdjęcia zgromadzone w fotoksiążce pozwolą na długie lata zachować w pamięci miłe wspomnienia z czasów przedszkola, podstawówki, czy szkoły średniej. Praktyczna i elegancka forma książki z fotografiami nadrukowanymi na jej stronach sprawia, że taką pamiątkę można ustawić na domowej półce wśród swoich ulubionych pozycji literackich. Otrzymanie oryginalnego i sentymentalnego prezentu w postaci fotoksiążki szkolnej może wywołać wiele radości oraz wzruszyć do łez osobę obdarowaną.

Fotoksiążka dla nauczyciela

W życiu szkolnym dzieci i młodzieży zwykle zdarza się kilka przełomowych momentów, kiedy to uczniowe muszą pożegnać się ze swoim dotychczasowym nauczycielem i przejść na kolejny etap edukacji. Fotoksiążka dla nauczyciela pomoże upamiętnić wspólną naukę oraz czas spędzony podczas innych aktywności szkolnych takich, jak wycieczki, bale karnawałowe, czy różnego rodzaju uroczystości. Można w niej zgromadzić fotografie wszystkich osób z klasy, zdjęcia grupowe oraz zdjęcia nauczyciela, a tym samym zatrzymać czas i uwiecznić wszystkie ważne chwile. Fotoksiążka dla wychowawcy to doskonały upominek na przykład z okazji zakończenia roku szkolnego, w tym przede wszystkim ukończenia podstawówki lub liceum.

Fotoksiążka szkolna - pamiątka ucznia

Uczniowie kończący naukę w szkole podstawowej lub średniej z pewnością docenią pamiątkę, która pozwoli im wrócić do pięknych szkolnych wspomnień nawet po wielu latach. Prezenty w postaci fotoksiążek szkolnych dla całej klasy mogą wspólnie zaprojektować i zamówić rodzice, którzy wręczą je dzieciom podczas ważnej szkolnej uroczystości. Zgromadzone tam zdjęcia całej klasy, najbliższych przyjaciół oraz nauczycieli mogą okazać się niezwykle cennym upamiętnieniem ważnych etapów w życiu każdego młodego człowieka.

Jak przygotować fotoksiążkę szkolną?

Fotoksiążkę dla nauczyciela lub dla ucznia przygotujesz w wygodny i prosty sposób całkowicie online za pomocą dedykowanych szablonów dostępnych w sklepie internetowym Empik Foto. Znajdziesz tu rozmaite wzory albumów dla pierwszaka lub maturzysty, podziękowania dla nauczyciela, fotoksiążki upamiętniające rozgrywki i osiągnięcia sportowe, złote myśli, czy szablony idealne dla wspomnień z wycieczki. Wystarczy zgromadzić fotografie w wersji cyfrowej, wybrać jeden z dostępnych albumów i zaprojektować poszczególne elementy fotoksiążki według własnych preferencji.

Ile kosztuje fotoksiążka szkolna?

Fotoksiążka szkolna - dla nauczyciela, wychowawcy lub ucznia w standardowym formacie 20x30 cm licząca 28 stron to koszt od 49,90 zł w cenie regularnej. Zapraszamy do zapoznania się z dedykowaną ofertą specjalną dla szkół, jeśli interesuję Cię zamówienie produktów w większej ilości.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!