Promocje do -40%

Sprawdź

Kartki

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Kartka personalizowana z Twoim zdjęciem - wyjątkowe życzenia w osobistym wydaniu

Wysyłanie lub osobiste wręczanie kartek z życzeniami to niezwykle piękna tradycja i doskonały sposób na złożenie życzeń, wyrażenie uczuć i pogłębienie relacji pomiędzy osobami. Kartki z reguły przekazywane są w określonych momentach życia i na specjalne okazje, jakimi są na przykład urodziny, imieniny, ślub, święta, narodziny dziecka, rocznice, jubileusze, czy inne szczególne wydarzenia. Tradycja wręczania kartek buduje więzi międzyludzkie oraz stanowi wyraz szacunku, uprzejmości i troski o drugą osobę. Kartka personalizowana stworzona według indywidualnego projektu, może być jeszcze bardziej wyjątkowym pomysłem na przekazanie oryginalnych i niepowtarzalnych życzeń. Dzięki niemu można wyrazić swoją kreatywność oraz uwzględnić unikatowe detale, które będą odzwierciedleniem relacji i wspólnych doświadczeń z obdarowaną osobą.

Kartka personalizowana, czyli sposób na kreatywne życzenia

Kartki personalizowane mogą być doskonałym pomysłem na złożenie wyjątkowych życzeń bliskiej osobie. Często przeglądając gotowe kartki w sklepie, nie możemy trafić na tę właściwą, która oddaje nasze głębokie emocje i pasuje do osobowości adresata. Dzięki kartkom personalizowanym można w pełni wyrazić swoją kreatywność i nadać życzeniom autentycznego i indywidualnego charakteru, co z pewnością zostanie docenione przez osobę obdarowaną. Przygotowując kartkę personalizowaną, masz możliwość wkomponowania w nią elementów, które są bliskie sercu osoby, dla której jest przeznaczona. Może to być unikalna grafika, inspirujący napis przedstawiony w formie graficznej, fotografia lub kolaż zdjęć. Do kartki personalizowanej samodzielnie możesz również stworzyć osobiste życzenia, które wyrażają Twoje najszczersze emocje. To właśnie te personalizowane detale nadają kartce wyjątkowego charakteru i sprawiają, że staje się ona niepowtarzalną pamiątką.

Kartka ze zdjęciem - pomysł na unikalny dodatek do prezentu

Fotokartka z życzeniami to fantastyczny pomysł na osobisty dodatek do większego prezentu dla bliskiej osoby. Taki rodzaj personalizowanych życzeń bez wątpienia wywoła wiele emocji i wzruszeń u obdarowanej osoby. Umieszczenie na fotokartce zdjęcia bliskiej osoby lub Waszej wspólnej fotografii sprawi, że upominek nabierze wyjątkowego znaczenia, a dodanie kilku osobistych słów jeszcze bardziej podkreśli jej wyjątkowość i zaznaczy ważność Waszej relacji.

Kartka personalizowana  - rodzaje

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto znajdziesz szeroki wybór kartek okolicznościowych, które możesz dowolnie personalizować. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ciekawe pomysły na personalizowane kartki urodzinowe, a także propozycje kartek na inne wyjątkowe okazje takie, jak imieniny, święta, Walentynki, Dzień Mamy, Dzień Babci, czy Dzień Dziadka. W naszej kolekcji dostępne są kartki personalizowane w różnych kształtach i formatach, co pozwala wybrać idealną kartkę dopasowaną do okoliczności i gustu adresata. Zapoznaj się z naszą ofertą i twórz niezapomniane upominki, który wywołają uśmiech na twarzy Twoich najbliższych.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!