Oferta szkolna do -50%

Sprawdź

Fotoksiążka przedszkolaka

Pokaż produkty formatu:
0 produktów

Fotoksiążka na zakończenie przedszkola i nie tylko - zachowaj dziecięce wspomnienia!

Przedszkole to ważny etap w życiu każdego dziecka przygotowującego się do przyszłej roli ucznia. Z przedszkolem wiąże się mnóstwo miłych wspomnień, wspaniałych przeżyć i ekscytujących zabaw. W przedszkolu dzieci nawiązują pierwsze przyjaźnie, uczą się samodzielności oraz współpracy w grupie. Warto zapamiętać ten wyjątkowy czas na dłużej i utrwalić najważniejsze momenty w postaci kreatywnej fotoksiążki przedszkolaka, którą można podarować całej grupie maluchów na zakończenie przedszkola.

Fotoksiążka na zakończenie przedszkola - prezent pełen wspomnień

Fotoksiążka przedszkolaka to doskonały pomysł, aby uwiecznić wspomnienia i wrócić pamięcią do czasów przedszkola nawet po wielu, wielu latach. Tego typu pamiątka z pewnością stanie się cennym skarbem dla każdego malucha, który z ochotą będzie przeglądał fotografie swoje, rówieśników i opiekunów sprawujących pieczę nad całą grupą i starających się, aby wszystkie dzieci czuły się w swoim przedszkolu komfortowo i po prostu, jak w domu. Fotoksiążka to również bardzo trafiona propozycja na prezent dla nauczyciela, dla którego przedszkole to nie tylko praca zawodowa, ale także ważna część życia. Opiekunka Twojego dziecka z pewnością doceni gest w postaci upominku, jakim jest fotoksiążka i ze wzruszeniem będzie wspomniała przedszkolaki ze swojej grupy.

Fotoksiążka na zakończenie przedszkola - stwórz wyjątkowy projekt

Z pomocą naszego sklepu internetowego Empik Foto masz szansę stworzyć nietuzinkowy prezent na zakończenie przedszkola Twojego dziecka. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka oryginalnych i pomysłowych wzorów fotoksiążek, w których każda strona wypełniona jest wesołymi i poruszającymi wyobraźnię grafikami. Najbardziej kreatywni rodzice mogą również skorzystać z pustego szablonu i ozdobić strony fotoksiążki według własnego pomysłu korzystając z autorskich grafik lub bogatej bazy klipartów dostępnych w naszym edytorze do projektowania.

Przygotuj zdjęcia, które chciałbyś umieścić w fotoksiążce na zakończenie przedszkola i zastanów się nad planem całego projektu. Podziel fotoksiążkę na rozdziały, w których znajdą się wspomnienia z takich wydarzeń, jak np. pasowanie na przedszkolaka, zabawy na świeżym powietrzu, wycieczki, bale karnawałowe, przedstawienia, wspólne ubieranie choinki, czy wizyta Świętego Mikołaja. Dodaj podpisy pod zdjęciami w postaci imion i nazwisk wszystkich dzieci oraz pań opiekunek, a także upamiętnij znaczące daty takie, jak rozpoczęcie, czy pożegnanie przedszkola. Co więcej, w fotoksiążce możesz umieścić zdjęcia prac plastycznych i rysunków, które dzieci stworzyły podczas zajęć edukacyjnych. Nie zapominaj o stronie z podziękowaniem dla nauczycieli, gdzie możesz umieścić specjalną dedykację.

Jeśli poszukujesz kreatywnego i wartościowego upominku na zakończenie przedszkola Twojego dziecka, to rozważ pomysł, jakim jest fotoksiążka. Przedszkole to ważny okres w życiu każdego malucha, dlatego warto zachować go w pamięci jak najdłużej.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!