Zaplanuj prezenty i fotoksiążki szkolne aż do 50% taniej!

Zamów

W życiu zakochanych nadchodzi taki dzień, który choć trwa tylko 24 godziny, chcieliby pamiętać już zawsze.Ogrom przygotowań, których wymaga potrafi jednak przytłoczyć. Aby para młoda mogła w pełni cieszyć się nadchodzącym ślubem, warto postawić na nasze propozycje zaproszeń, prezentów czy pamiątek. Każde z nich, dzięki możliwości personalizacji, perfekcyjnie wpasuje się w wymagania przyszłych nowożeńców sprawiając, że ten dzień będzie jeszcze bardziej magiczny i wyjątkowy.

Przygotowania do ślubu potrafią spędzić sen z powiek niejednej pannie młodej! By stały się jednak wspaniałą przygodą, a nie przykrym obowiązkiem, nasze produkty będą towarzyszyć wam na każdym etapie przygotowań ślubnych, by czas na nich spędzony był naprawdę wyjątkowy i niezapomniany!

Save The Date

Jeśli wybraliście już datę swojego wielkiego dnia, pozostaje pytanie – w jaki sposób poinformować o tym bliskich? Na tę okazję przygotowaliśmy szablony Save the Date. Czy więc jesteście fanami nowoczesnej elegancji, czy preferujecie tradycyjne, zdobne wzory –Wasze idealne kartki znajdziecie właśnie tutaj.

Save The Date - Glamour

Zaproszenia ślubne

Wybór tej jedynej kartki z zaproszeniem potrafi być równie trudny, co wybór drugiej połówki. By uniknąć zbędnego stresu i nieporozumień, stwórzcie wymarzone zaproszenia w naszym edytorze! Udowodnimy, że zaproszenia wcale nie muszą kosztować fortuny, by idealnie odzwierciedlić charakter uroczystości i zachwycić wszystkich gości.

Organizacja

W ferworze spraw do załatwienia przed ślubem niezbędna jest dobra organizacja.W Empik Foto znajdziecie więc wszystko, czego potrzeba by dopiąć uroczystość na ostatni guzik. Każde skreślenie mijających na kalendarzu dni i zadań do wykonania w plannerze ślubnym, przybliży młodą parę do tego wyczekiwanego dnia!

Dekoracja sali weselnej

Każda zwykła sala weselna zamieni się w miejsce zupełnie wyjątkowe, gdy uroczystość ozdobią kadry z życia pary młodej. Wykorzystaj girlandy ze zdjęciami, fotoplakaty i obrazy by uświetnić i spersonalizować wystrój sali. Opowiedz historię Waszej miłości w unikatowy sposób, by ten dzień stał się prawdziwym świętem zakochania.

Wieczór kawalerski

Wraz ze zbliżającą się datą ślubu nadchodzą także ostatnie chwile kawalerskiego życia. Przy dobrej zabawie czas szybciej płynie - nie pozostaje więc nic innego jak wyprawić niezapomnianą imprezę i spędzić trochę czasu w ulubionym, męskim gronie.

Wieczór panieński

Panna Młoda wraz ze swoją świtą bez wątpienia zasługują na odrobinę szaleństwa przed ślubem. Drinki z palemką, tematyczne koszulki i grono najbliższych dziewczyn pozwolą odstresować się Pannie Młodej przed jej wielkim dniem. Dajcie się porwać zabawie, a my zajmiemy się resztą!

Kwiaty, wystrój, obrączki... wszystko dopięte na ostatni guzik. Jedyne, co pozostało to podziękowania ślubne. A ponieważ ciężko jest wyrazić słowami, jak ważni są dla nas przybyli goście i jak wiele im zawdzięczamy, fotoprezenty wyrażą to za nas o wiele lepiej - i w tym właśnie tkwi ich magiczna moc.

Podziękowania dla rodziców

Rodzice to niezwykli towarzysze życiowej podróży, dlatego to im przede wszystkim należą się podziękowania. Podróż tą zapiszcie na stronach fotoksiążki, która wywoła łzy wzruszenia i pokaże, jak bardzo doceniacie ich obecność i wsparcie. Wybierzcie wspaniały prezent, dla jeszcze wspanialszych osób - rodziców.

Podziękowania dla gości

Bez gości, uroczystość weselna nie byłaby taka sama! Rodzina, przyjaciele i bliscy są niezastąpionym wsparciem, więc podziękujcie im za ich obecność w tym ważnym dniu drobnym, lecz sentymentalnym upominkiem.Niech sprawi, że poczują się tak wyjątkowo, jak na to zasługują.

Zatrzymajcie pamiętny dzień z Wami na dłużej! Może on towarzyszyć przy porannej kawie, ozdabiać sypialnię, czy wisieć na co dzień przy kluczach, a jest to możliwe dzięki naszym fotopamiątkom. Wybierz swój ulubiony kadr ślubny i celebruj tą szczęśliwą chwilę każdego dnia, gdziekolwiek jesteś!

Odbitki ślubne

Cóż to był za ślub! Taka uroczystość nie trafia się codziennie, więc warto należycie zadbać o wspomnienia z nią związane.Tradycyjne odbitki wybierz, by zachować fotografie w pięknie grawerowanym, drewnianym albumie. Zaś duże odbitki, czy odbitki retro pomogą Ci wracać myślami do tego dnia, gdziekolwiek zdecydujesz się je powiesić.

Fotoksiążki ślubne

Wyjątkowe chwile wymagają równie wyjątkowej oprawy. By wspomnienia z dnia ślubu trwały choćby tak długo jak Wasza miłość, oferujemy możliwość stworzenia fotoksiążki z kadrami z tej ważnej uroczystości. Dzięki takiej pamiątce, jeszcze przez wiele, wiele lat będziecie wspominać unoszącą się w powietrzu atmosferę ekscytacji i radości!

Fotopamiątki

Fotoalbum - Scrapbook

I nawet jeśli Wasz wielki dzień był lata temu, wspomnienia, tak jak Waszą miłość - warto pielęgnować. Pokaż swojej drugiej połówce, że jest dla Ciebie tak samo ważna, jak w dniu ślubu - podaruj jej spersonalizowany upominek, który wywoła łzy wzruszenia i na nowo obudzi dawno zapomniane emocje.

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 tys.punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
26 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!