Promocje do -30%

Sprawdź

Drewniane albumy na zdjęcia z grawerem

0 produktów

Albumy drewniane – zamknij wspomnienia w wyjątkowej oprawie

Rocznica ślubu? Jubileusz? Urodziny? Każda okazja jest warta upamiętnienia. Dobrym sposobem na odtworzenie i zatrzymanie na lata wyjątkowych wspomnień jest przygotowanie albumu zdjęć. Tych sprzed wielu lat i tych zrobionych kilka dni wcześniej. Tych poważnych i tych zabawnych. Wywołujących szeroki uśmiech oraz wzruszenie. Już same fotografie są wyjątkową pamiątką. Jeśli jednak chcesz im nadać niezwykłą oprawę, odkryj albumy drewniane, które stworzysz dzięki Empik Foto.

Albumy drewniane – jak to działa?

Na Empik Foto możesz zamówić personalizowane albumy drewniane.

  • Wybierz jeden spośród wielu dostępnych wzorów – są przygotowane na konkretne okazje (np. ślub, narodziny dziecka, Dzień Nauczyciela itp.).
  • Spersonalizuj go – grawerunek zostanie wykonany na zamówienie. Napis może zawierać np. życzenia albo imiona osób, których dotyczy album.
  • W albumie znajdziesz aż 20 kart (czyli 40 stron), które można wypełnić fotografiami.

Ten wyjątkowy, drewniany album na zdjęcia wklejane idealnie upamiętni ślub, chrzest, komunię, urodziny czy rocznicę ślubu. Będzie także niebanalnym prezentem dla rodziny i bliskich. Wysoka jakość wykonania i trwałość sprawi, że album z powodzeniem będzie mógł przechodzić z rąk do rąk przez pokolenia. Wybierz zdjęcia, dodaj unikatową dedykację i ciesz się wspomnieniami każdego dnia! Czy może być piękniejsza pamiątka? Postaw na elegancję i oryginalność w jednym!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!