Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Odkryj inspirujące prezenty dla rodziców

Szukasz wyjątkowego upominku dla mamy lub taty? Wyjdź poza schemat i postaw na upominek, który wywoła pozytywne emocje. Taki, który z dumą zawiśnie na ścianie lub stanie na stole i będzie w każdej chwili przypominał o łączącej Was więzi.

Właśnie takie prezenty dla rodziców stworzysz wspólnie z Empik Foto. Jak? To proste! Wykonaj je, sięgając po ważne dla Twojej rodziny zdjęcia. Te sprzed wielu lat i te zrobione na ostatnich wakacjach. Zabawne i wzruszające. Niech przywołają piękne wspomnienia!

Jakie prezenty świąteczne dla rodziców możesz stworzyć?

Empik Foto daje Ci ogrom możliwości. A zatem: co kupić mamie, a co wybrać dla taty?

  • Rodzicom możesz sprawić jeden, wspólny prezent – traktując go jako dodatek do indywidualnych upominków. W tej roli doskonale sprawdzi się np. fotoksiążka z ich zdjęciami albo z fotografiami z życia rodzinnego.
  • Ciekawym rozwiązaniem będzie fotokalendarz. Wybierz np. 12 (lub więcej!) zabawnych zdjęć – takich, które wywołają uśmiech nawet, gdy spojrzy się nie wiele razy. Albo sięgnij po fotografie swoje, rodzeństwa i wnuków Twoich rodziców. Taki prezent na pewno ich ucieszy!
  • A co powiesz na romantyczny upominek? Np. fotoobraz ze zdjęciem ślubnym rodziców albo takim, które zrobili sobie w święta w ubiegłym roku? Możliwości jest wiele.

A jeśli zastanawiasz się, co kupić tacie lub na gwiazdkę jako „upominek indywidualny”, sprawdź np. kufle lub kubki ze zdjęciem. Za to mama może się ucieszyć z personalizowanego etui na telefon albo z notesu w drewnianej oprawie. Możliwości są nieskończone. Ty decydujesz!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!