Promocje do -30%

Sprawdź
0 produktów

Serwetki z nadrukiem, czyli estetyczny i praktyczny element dekoracji stołu

Serwetki papierowe stanowią nieodłączny element każdej uroczystości, przyjęcia czy wspólnego obiadu z rodziną. Choć ich funkcja może wydawać się dość prozaiczna, są niezwykle istotne dla wygody i utrzymania higieny podczas spożywania posiłków.

Nakrycie stołu podczas różnych uroczystości obowiązkowo powinno zawierać takie elementy, jak obrus, talerze, sztućce, dekoracje np. w postaci świeczników lub wazonów z kwiatami oraz oczywiście serwetki papierowe, które pomagają gościom utrzymać higienę podczas jedzenia. Serwetki umożliwiają wygodne wytarcie ust i dłoni po zakończonym posiłku. Rozłożone na kolanach lub wsunięte za bluzkę lub koszulę dodatkowo chronią ubrania przed przypadkowymi plamami. Przez serwetkę można też chwytać przekąski nie brudząc przy tym dłoni i zapobiegając przenoszeniu bakterii.

Korzystanie z serwetek sprawia, że spożywanie posiłków jest bardziej komfortowe, a goście mogą czuć się swobodniej i uniknąć krępujących sytuacji.

Serwetki papierowe i ozdobne na każdą okazję

Poza swoją funkcją praktyczną, serwetki z nadrukiem są także atrakcyjnym elementem dekoracji stołu. Dodają nakryciu estetyki i charakteru oraz podkreślają indywidualny styl aranżacji. Różnorodność wzorów i motywów serwetek z nadrukiem umożliwia personalizację stołu i dopasowanie dodatku do tematu uroczystości oraz preferencji estetycznych gospodarza.

W asortymencie sklepu internetowego Empik Foto dostępny jest szeroki wybór serwetek z nadrukiem na różne okazje, w tym serwetki na komunię, serwetki na chrzest oraz serwetki urodzinowe. Produkty sprzedawane są w opakowaniach zbiorczych po 20 sztuk, co pozwala łatwo dostosować ilość do potrzeb konkretnego wydarzenia.

Serwetki papierowe - jak ułożyć na stole?

Serwetki papierowe mogą być ułożone na stole na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszą i najprostszą metodą jest po prostu złożenie serwetki na pół w trójkąt i ułożenie jej obok talerza. Można również złożyć serwetkę w prostokąt i umieścić ją w ozdobnym pierścieniu lub związać wstążką, a następnie ułożyć na talerzu. Z serwetek można również tworzyć fantazyjne kształty wykorzystując do tego technikę origami. Kształt kwiatu lotosu, czy kształt łabędzia ustawiony na talerzu z pewnością spotka się z podziwem wszystkich zaproszonych gości.

Serwetki papierowe są niezastąpionym elementem każdej uroczystości i codziennych spotkań przy stole. Pozwalają zadbać nie tylko o higienę i komfort gości, ale także o estetykę i elegancki charakter wydarzenia.

Zobacz więcej

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!