Promocje do -35%

Sprawdź
0 produktów

Prezenty dla dwojga – romantyczne inspiracje

Zbliża się wyjątkowo ważny moment, może rocznica ślubu, a Ty chcesz przygotować wyjątkowy prezent nie dla jednej, ale dla dwóch osób? Odpowiednio dobrany upominek dla zakochanych na pewno spotka się z pozytywnym przyjęciem. A co wybrać? Najlepiej coś sentymentalnego – prezent, który wzbudzi emocje i przywoła dobre wspomnienia. Jeśli interesują Cię naprawdę wyjątkowe prezenty dla dwojga, stwórz je samodzielnie, korzystając z możliwości, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.

Jakie prezenty dla par wybrać?

Na wyjątkowo ważne wydarzenia, takie jak rocznica ślubu, ale nie tylko, dobrze spisują się upominki o dużym ładunku emocjonalnym. Parom na pewno spodobają się:

  • fotoobrazy – plakat ze zdjęciem zakochanych, który można powiesić np. w sypialni, stanie się wyjątkową dekoracją definiującą przestrzeń,
  • fotokalendarz – wybierz romantyczne zdjęcia inspirowane historią zakochanych na każdy miesiąc. To dobry pretekst, aby życzyć parze kolejnych niezapomnianych dwunastu miesięcy!
  • fotoksiążka – ten wyjątkowy album może zawierać zdjęcia z różnych, ważnych dla pary momentów, być sposobem na przedstawienie jej historii.

To oczywiście nie koniec możliwości, ponieważ prezenty dla zakochanych mogą przybrać także zupełnie inne kształty. Może to być drobiazg – np. magnes na lodówkę z romantycznym zdjęciem, albo praktyczny gadżet, czyli kubek. Ty decydujesz – zarówno o rodzaju prezentu, jak i o tym, jak będzie on ostatecznie wyglądał. Bez względu na co się zdecydujesz – wywołasz na twarzach obdarowanych szeroki uśmiech!

grafika
Darmowa dostawa

Złóż zamówienie za minimum 89 zł
i ciesz się darmową dostawą!

grafika
Ponad 21 000 punktów odbioru

Swoje zamówienie możesz odebrać
w różnych punktach, w całej Polsce!

grafika
29 lat Empik Foto!

Lata doświadczenia są gwarancją wysokiej jakości naszych usług.

grafika
Najpopularniejsi w Polsce

Aż 99,87% klientów poleca nasze usługi! Dziękujemy za zaufanie!